Varan Turizm İş Başvurusu

Varan, turizm sektörünün hemen hemen yeni yapılanmaya başladığı 1942 yılından beri sizlere hizmet vermektedir. 1946 yılında İstanbul ve İzmir arasında çalışmaya başlayan şirkete şuan her yerden ulaşılabilir. İki binden fazla çalışanı ve Türkiye’nin her yerine yayılmış olan ofisleri ile Varan turizm sadece yurt içine değil yurt dışına da seferler düzenlemektedir.

Modern araçlarla seyahat ederken aynı zamanda en iyi konaklama yerlerinde molalar sağlayan üstün hizmet kalitesini müşteri memnuniyeti ile birleştiren bir şirkettir. AB standartlarında güvenli ve sigortalı olarak seyahat imkanınız bulunur. Düzenli olarak yaptığı seferler ile uzakları yakınlaştıran ve rahat bir seyahat geçirmenizi sağlan teknolojik araçları vardır.

Varan Turizm ofisleri dışında internet üzerinden de biletlerinizi almanızı sağlar. Tamamen sistemsel ve bilgisayar düzeni ile çalışan hizmetleri ile internet üzerinden rezervasyon yapmanıza da olanak sağlar. 230 bilet satış noktası ile uydu bağlantılı, televizyonlu ve wifili araçları sizler için hazırlamıştır. Yurtiçinde yılda iki buçuk milyondan fazla kişiye ulaşım sağlamaktadır. Orta Anadolu, Karadeniz, Ege, Akdeniz ve Marmara bölgesinde düzenlenen seferler ile neredeyse 692 noktaya karşılıklı olarak sefer düzenler. Araçlarda cep telefonu kullanımı serbesttir.

Yurtiçi ulaşım olanakları dışında Varan Turizm ile Avrupa’ya ulaşmak da çok kolaydır. Bulgaristan, Avusturya ile Almanya ülkelerine düzenli şekilde ulaşım sağlamaktadır. Varan ile Türkiye’de bulunan çeşitli şehirlere ve balkan ülkelerine gitmek çok rahat ve güvenlidir.

Varan Turizm İletişim Bilgileri
Adres; Basın Ekspres Yolu Cemal Ulusoy Caddesi 34197 Yenibosna / İstanbul

Tel: (0850)-577-99-99

Varan Turizm Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Varan Turizm firmasında kariyer yapabilirsiniz. Varan Turizm insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. DURSUN TERCANLIOĞLU dedi ki:

    MERHABALAR, 36 YAŞINDAYIM. MANİSA DA İKAMET ETMEKTEYİM. E SINIFI EHLİYETİM, SRC VE PSİKOTEKNİK BELGELERİM MEVCUTTUR. İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI MEZUNUYUM. İLERİ SEVİYEDE İNGİLİZCEM VAR.YURTDIŞI SEYAHATLERİNİZDE HOSTLUK VEYA YARDIMCI KAPTANLIK YAPMAK İSTERİM. HEYECANLA CEVABINIZI BEKLİYORUM. İYİ ÇALIŞMALAR..

  2. ümit gülcan dedi ki:

    Slm iyi çalışmalar. İzmir Torbalı’da ikamet etmekteyim, E sınıfı ehliyet src4 src2 piskoteknik dijital ehliyet belgelerine sahibim. Uzun yol tecrübem vardır, uygun görürseniz kaptan şoför olarak çalışmak istiyorum. Saygılarımla.

  3. Mehmet ataseven dedi ki:

    Kaptan olarak iş ariyorum

BİR YORUM YAZ