Varan Güvenlik İş Başvurusu

Varan özel güvenlik konusunda hizmet veren ve eğitim sağlayan kurumlardan biridir. İstanbul’da yer alan çeşitli merkezlerden çalışmaktadır. Özel güvenlik konusunda eğitim kurumları olan ve özel güvenlik temel ve yenileme eğitimleri veren firma uzman kadrosu ile her yıl hizmet sağlar.

Eğitimler profesyoneller eşliğinde hazırlanmış müfredat üzerinden yapılır. Kalite ve uygun fiyat ile müşterine eğitim sağlamaktadır. Yüksek düzeyde eğitim anlayışı ile ilerleyen hizmetlerde kalite ön planda olsa da dikkate değer ayrıntılar da göz ardı edilmemektedir.

Çeşitli güvenlik birimlerine uzun yıllardır eğitim sağlayan Varan Güvenlik alanında uzman olan eğitimciler tarafından dersler verir. Eğitim müdürleri birinci sınıf kadrodan oluşur. Kendi konusunda profesyonelleşmiş olan özel konu eğitmenleri bulunur. Çalışma sürelerine göre özel şekilde hazırlanmış olan müfredatı içeren kitap da hizmet alanlara verilmektedir.

Özel kütüphanesi ile müşterilerine onaylı kitaplardan yararlanma imkanı sunulur. Eğitim verilen sınıflar son derece modern şekilde hazırlanmıştır. Klimalı ve teknolojik bakımdan geliştirilmiş olan sınıflarda modern araç ve gereçler kullanılır.

Silahlı temel eğitim programlarını 120 saatte gerçekleştiren kurum silahsız programlarında 90 saati uygun görmüştür. Bunun dışında yenileme eğitim programları da sunan şirket, silahlı program için 60 saat ayırmıştır. Silahsız program için ise 40 saat eğitim vermektedir.

Varan Güvenlik eğitim kadrosunda subaylardan komiser ve polis memurlarına kadar dev bir kadro yer alır. Özel güvenlik konusunda en kaliteli hizmetler verilmektedir.

Varan Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Fevzi Çakmak Mah. Atışalanı Caddesi, No: 6/4 Esenler / İSTANBUL

Varan Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Varan Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Varan Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ