Valfsel Armatür İş Başvurusu

1957 yılında temeli atılan ECA Pres Döküm Sanayi Ltd. Şirketimiz 1978 yılında İstanbul Samandıra’ da Valfsel Armatür Sanayi anonim şirket olarak tüzel kişiliğine kavuşmuştur. ECA markası ile üretilen armatürlerin gördüğü yoğun talebi karşılayabilmek ve Valfsel’in değişmez anlayışı olarak belirlenmiş olan ileri teknoloji ile en üstün kaliteyi üretmek için gerekli görülen yeni yatırımlarımız tamamlanarak 1990 senesinde Manisa Organize Sanayi Bölgesinde kurulan Manisa Fabrikası şirket bünyemize ilave edilmiştir. Diğer yandan 1972 senesinden beri Edirne ilinde faaliyette bulunan Eltor A.Ş. firmasında üretimde eşgüdümün ve kalitede birliğin sağlanması için 1992 senesinde Valfsel A.Ş. bünyesine dahil edilerek entegrasyonumuzu tamamlamış bulunmaktayız. Zaman içinde maliyetlerin etkin kontrolünü ve planlama ve mamul geliştirme çalışmaları ile Araştırma-Geliştirme etkinliğini arttırmak amacıyla Samandıra Fabrikasında 1995 yılı itibariyle Edirne Fabrikası da 2000 yılında Manisa’ ya taşınmış ve şirketin bütün kaynaklarının yoğun iletişim ve planlama süreçlerinde en optimum şekilde kullanılması sağlanmıştır.

Bugün de Valfsel Armatür Sanayi A.Ş.firması Manisa-1 ve Manisa -2 fabrikaları olmak üzere Fabrikamızda 140 memur ile 310 işçi çalışmakta, toplam 62,281 m2 alan içinde yer alan 20,547 m2 kapalı alanda ise senelik 4,980 ton pirinç mamulü işleyerek 4,200,000 tane türlü armatür, iç mekanizma, sifon ve aksesuar üretimini gerçekleştirmekteyiz. Şirketimizin esas ürün portföyü, tek ve çift volanlı duş ve banyo armatürlerimiz; tek ve çift volanlı Evyelerimiz, Lavabo ve Bide Bataryalarımız, Fotoselli Bataryalarımız, Zaman Ayarlı Bataryalarımız, Termostatik Bataryalarımız, Ankastre Banyo Armatürlerimizin yanında İç Mekanizmalarımız ile Sifonlar ve Üretilen armatürlerimize uygun aksesuarlar oluşturmaktır. Valfsel firmamız yüksek kapasitesi yanında, tasarım ve planlama merhalesinden başlayarak Dökümler, Dövmeler, Çok Milli Otomatlar, Çok İstasyonlu İşlemeler, Polisajlar ve Yüzey Kaplamalar ve son olarak da Montaj Ünitelerimizi de dikkate alınca dünyadaki sayılı komple tesisler arasında yer almaktayız.

Valfsel Armatür İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi, 1. Kısım Atatürk Bulvarı No: 12 MANİSA

Valfsel Armatür Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Valfsel Armatür firmasında kariyer yapabilirsiniz. Valfsel Armatür insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ