Vakkorama İş Başvurusu

1982 senesinde İstanbul’un Taksim semtinde ilk mağazasını hizmete sokan Vakkorama, Ülkemizin en genç markası olması sloganıyla ortaya çıkan modern, yenilikçi, özgür, genç markası ile müşterilerine çok farklı hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Canlı ve dinamik tarzı ile herkesin zevkine hitap eden Vakkorama firmamız her yıl modayı yakından takip ederek modayı kendine göre yorumlayan bir anlayışa sahip bulunmaktadır. Vakkorama markasının yanı sıra kendi içimizde ürettiğimiz H20 markasıyla firmamız için yeni tarzlar hazırlayan tasarımcılarımızın yaptıkları yeni tarzdaki koleksiyonlarına da yer vermektedir. Günlük olarak giyilen kıyafetlerden, abiyelere, ayakkabılardan, aksesuarlara kadar birçok alanda yenilikçi stili ile mobil teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimizin her an her yerden bizleri takip etmelerini sağlayacak atılımlar ile piyasada yerimizi almış bulunmaktayız.

Vakkorama olarak bugun olduğu gibi gelecek yıllardada Türkiye’nin en genç giyim markası olmaya devam edeceğiz. İstanbul, Ankara, İzmir illerinin yanı sıra bazı tatil yörelerimizde faaliyette bulunan mağazalarımızla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti, en iyi kaliteyi sunmaktan gurur duymaktayız. Düşüncelerinizi web sayfamızda bulunan alandaki formu doldurarak her türlü şikayetleriniz, taleplerinizi firmamıza iletme şansınız bulunmaktadır. Vakkorama olarak bu önerilere ya da şikayetlerinize en kısa zamanda cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. Merkezimizi arayarak sizlere her türlü konuda yardımcı olabiliriz. Basında sektöründe olumlu olarak bahsedilen firmamız siz değerli müşterilerimizi beklemekten onur duyarız.

Vakkorama İletişim Bilgileri
Adres; Kuşbakışı Caddesi No: 35 34662 Nakkaştepe, Üsküdar İstanbul

Vakkorama Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vakkorama firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vakkorama insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ