Vakko İş Başvurusu

Her ülkenin kendine has övünç duyduğu markaları mevcuttur. Vakko firması olarak bu cümleden yola çıkarak 1934 senesinde firmamızın temeli Şen Şapka adıyla kurulan şapka firmamıza dayanmaktadır. Bu ilk açılan firma daha sonraları Vakko adını almıştır. Eşarplarımızın ülkemizin her yanında rağbet görmesinden sonra firma olarak genişleme konusunda atılımlar yapılmaya karar verilir. Bu yoldan çıkarak Türkiye’nin ilk ipek baskı atölyesi kurulur. 1962’de Beyoğlu semtinde ilk mağazamız faaliyete geçer. 1968 senesinde ise fabrikamız kurulur. 1973’te ikinci mağazamızı başkentimiz Ankara’da açmış olmanın sevincini yaşamaktayız. Son olarak da 1982 yılından ülkemiz adına ilk gençlik mağazasını devreye sokmuş bulunmaktayız.

Seneler geçtikçe ülkemizin gurur duyduğu bir marka haline gelmiş bulunmaktan mutluluk duymaktayız. Firmamızın tarihi Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasından sonra atılan çağdaşlaşma atılımlarından yola çıkarak batılı yaşam tarzını örnek alarak modern giyim tarzını yaratmak için bu firmayı kurmaya karar verdik. Bir aile şirketi olarak kurulan Vakko, öncelik ile çağdaş Türk kadınlarımız için modern giyim tarzını getiren firmamız üretmiş olduğumuz eşarplarımız ile de bayanlarımıza şıklığı getirmiş olduk. Bu markamızın onur duyulmasını sağlamaya devam edilmesi için devamlı yenilikleri takip ettik. 2011 yılında Wallpaper dergisi tarafından düzenlenen ödül organizasyonunda Nakkastepe’ de bulunan şirketimiz en iyi çalışma ortamı alanında ödüle layık görülmüştür. Bu kazanılan ödülde her zaman yanımızda ve destek veren siz değerli müşterilerimizin de katkıları büyüktür.

Vakko İletişim Bilgileri
Adres; Altunizade Mh. Kuşbakışı Caddesi, No: 35, Merkez Bina, Altunizade, Üsküdar, İstanbul

Tel:90 216 454 08 00

E-posta: vakkotekstil.maliisler@vakko.hs03.kep.tr

Vakko Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vakko firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vakko insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. havva eserli dedi ki:

    terzi abiye tadilatcı olarak meseleki eyitimim var bu konularda iş aramaktayım çalıştıgım firma kapandıgından dolay iş aramaktayım daha önce çalıştıgım yer OLEG Cassını gelinlik abiye

BİR YORUM YAZ