Vakıfbank İş Başvurusu

1954 senesinde, vakıf kaynaklarının ekonomik kalkınmada gereksinimleri doğrultusunda en iyi biçimde değerlendirmek niyetiyle kurulan VakıfBank, o günden bu yana modern bankacılık anlayışı, metotları ve tatbik ettiği Türkiye’nin tasarruf düzeyinin gelişim sürecine destek vermektedir. VakıfBank, bölgesinin en iyi, en çok önceliğe sahip ve önem yaratan bankası olmanın yanı sıra ayrıca geniş görüşlülüğü bakımından, vakıf kültüründen aldığı destekle, kendisine miras bırakılan varlık ve değerleri etkin ve verimli yöneterek müşteriler, çalışanlar, hissedarlar ve topluma kattığı değerleri devamlı artırma göreviyle hareket etmektedir.

Kurumsal, ticari ve küçük işletmeler için destek bankacılığının yanı sıra kişisel ve hususi bankacılık alanlarında da modern bankacılık ürün ve hizmetleri sunan bankamız, özellikle bir alanda değil, bir çok alandan tüm finansal alanlarda uzmanlaşarak, ülkemizin en önde gelen bankalarından biri haline gelmiştir. Ana bankacılık ürünlerimiz ve hizmetlerimize ilave olarak yatırım bankacılığı alanında ve sermaye piyasası faaliyetlerinde bulunan bankamız, harici ve dahili ticaretin finansmanında lider bir rol üstlenmektedir. Ayrıca, finansal iştirakleri aracılığı ile sigortacılık hizmetlerimizden finansal kiralama hizmetlerimize ve faktöring hizmetlerimize kadar geniş bir yelpazede hizmet veren finansal ürünlerimiz modern çağın gerektirdiği yüksek teknolojileri müşterilerine sunmayı görev bilmiştir. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerimiz ile, sağladığı itimat Türkiye’nin lider bankalarından biri olma vizyonuyla hareket eden bankamızın misyonu açısından, Vakıf kültüründen aldığı güç ile kendisine miras bırakılan varlık ve değerlerimizi etkin ve verimli biçimde yöneterek müşterilerimize, çalışanlarımıza, hissedarlarımıza ve topluma kattığı değerleri ile devamlı arttırmak hedefimizdir.

Vakıfbank İletişim Bilgileri
Adres; Sultan Selim Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi, No: 59 Kağıthane / İstanbul

Telefon: +90 216 724 10 00

E-posta adresi: vakifbank@hs01.kep.tr

Vakıfbank Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vakıfbank’da kariyer yapabilirsiniz. Vakıfbank insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ESRA SAĞLAM dedi ki:

    MERHABA. BEN İŞLETME MEZUNUYUM. DAHA ÖNCE SINAVINIZA GİRDİM FAKAT MÜLAKAT OLMADI. İNSANLARLA İLİŞKİLERİM KUVVETLİDİR. İKNA KABİLİYETİME GÜVENİYORUM. ÇALIŞMAYI SEVİYORUM. YAPTIĞIM İŞİ OLSUN DİYE YAPMAM, HER ZAMAN EN GÜZELİ İÇİN ÇABALARIM.
    VİZYONUM; KARİYERDE BAŞARI MERDİVENLERİNİ TIRMANIP EN ÜST SEVİYEYE ULAŞMAK.

BİR YORUM YAZ