Vakıf Yatırım İş Başvurusu

1996 yılında kurduğumuz Vakıf Yatırım Menkul Değerler anonim şirketimiz sermaye piyasası çalışmalarında bulunmak, sermaye piyasasındaki araçların ihracı, halka arz alım satımı, Repo ya da Ters Repo üstlenmesi ile alım satım işlemlerini gerçekleştirmek, İstanbul Borsasına üye olarak borsa işlemlerinde bulunmak, saklama hizmetlerini bulunmak, yatırım danışmanlığı hizmetinde bulunmak, portföy idaresinin yapılması olmak üzere 23/03/2006 tarihinde ödenmiş sermayesini 35.000.000.-YTL’sina yükseltmiştir. Türkiye Vakıflar Bankası iştiraki olan Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş. güçlü likidite ve ortaklık yapısı ile sektörün önemli menkul değerleri içinde yer almaktayız.

Vakıf Yatırım olarak bir şubemiz ve Vakıfbank ile yapılan acentelik anlaşması ile Vakıflar Bankası’nın bir aracı kurum merkezi ve 566 tane şubesi, iki adet kurumsal hizmet merkezi, 97 tane bağlı şubesi kanalı ile hizmetlerimizi Türkiye çapında vermekteyiz. Şirketimizin sahip olduğu yetki belgelerimiz, Alım-satım işlemlerini gerçekleştirme belgesi, Halka arzlar için aracılık belgesi, Portföy idareciliği yetki belgesi olarak söyleyebiliriz. Müşterilerimize yatırım danışmanlığı yapmak için almış olduğumuz yetki belgesi, Türev araçlarının alış ve satışı için alınan yetki belgesi ve kredili menkul kıymet, açığa satış ve menkul kıymetlerini ödünç almak ve vermek işlemlerini yapmak için sahip olduğumuz yetki belgelerini söyleyebiliriz. Müşteri yetkilileri ile irtibata geçerek yatırım yapmak için aldığınız kararlarınızı ihtiyaç duyduğunuz profesyonel uzman desteği ile birlikte araştırma raporları ve diğer yazılı bilgiler alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerinin verdiği malumatlara dayanarak hisse senedi piyasasında anında hızlı ve güvenilir bir şekilde işlem yapma şansına sahip olmaktasınız.

Vakıf Yatırım İletişim Bilgileri
Adres; Akat Mah. Ebulula Mardin Cad. No:18 Park Maya Sitesi F-2/A Blok Beşiktaş İSTANBUL

Vakıf Yatırım Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vakıf Yatırım firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vakıf Yatırım insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ