Vakıf Leasing İş Başvurusu

VAKIF LEASING, 15/09/1988 tarihinde Vakıf Finansal Kiralamanın bir iştiraki olarak kurulmuştur. İstanbul Borsasına 1991 yılında dahil olan ilk leasing firması olmuştur. Başarı dolu tam tamına bir çeyrek yılı dolduran Vakıf Leasing şirketimiz Türkiye’mizin gelişimine ve istihdamına katkıda bulunarak milli gelirimizi arttıracak yatırımlara destek vermiştir ve ülkemizdeki altın değerlerinden biri olarak devam etmektedir. İtinalı bir çalışma ve doğru vakitte doğru hamleler yapabilme kabiliyeti ile leasing konusunda yatırımcılara çok önemli avantajlar sağlayan firmamız, dünden bu günümüze kadar benimsediği doğru normlarla kararlı, inançlı ve çağdaş yaklaşımlarla geleceğe daha sağlam adımlarla yürümekteyiz. Şirket olarak hedefimiz müşterilerimize en uygun finansman olanaklarını en kaliteli biçimde sağlayarak çalışanlarımızın onur kaynağı olacak öncü bir şirket olmaktır.

Misyonumuz, başarmayı temel olarak alan modern ve müşterilerimiz odaklı bir yaklaşım sağlayarak personellerimiz ve hissedarlarımız için devamlı önem katmaktır. Güçlü mali yapımız ve sunduğumuz geniş imkanlar, tüm yurtta müşteriye odaklı yaygın hizmet anlayışı ile yatırımcının her zaman dostu ve yardımcısı olmaktır. Şirketimiz tarafından müşterimize talepleri doğrultusunda istedikleri döviz cinslerinden birine ait ödeme planını sunmaktayız. Firma tarafından bu ödeme planları kabul edilir ise başvuru formunu, faturayı ve kredilendirme ile alakalı belgeler firmamıza gönderilmektedir. Firmaya ait kredi tespit çalışmasının sonucunda firmamızla müşteri arasında noter aracılığı ile imzalar atılmaktadır. Leasingi ilgilendiren malların bazıları, İş ve İnşaat Makineleri, Vinçler, Jeneratörler ve Gayrimenkulleri sıralayabiliriz.

Vakıf Leasing İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Cad. Gazeteciler Sitesi Matbuat Sok No:13 Esentepe / İstanbul

Tel: 90 212 337 67 67

E-posta: iletisim@vakifleasing.com.tr

Vakıf Leasing Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vakıf Leasing firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vakıf Leasing insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ