Vakıf Gayrimenkul İş Başvurusu

Şirketimiz, Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı anonim ortaklığı ülkemizin ilk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı olarak 12/01/1996 tarihinde kurulmuştur ve 24 Aralık 1996 tarihinde ise halka arz edilmiştir. Şirketimizin yüzde 38,70’i Türkiye Vakıflar Bankası TAO’ya, yüzde 14,63`ü T.C. Başbakanlık Toplu konut İdaresi Başkanlığına, toplam yüzde 21,61’i Türkiye Vakıflar Bankasına Vakıf ile katılıma aittir. Yüzde 25 i ise halka arz edilmiştir. Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı sektörünün lideri olarak kurulan şirketimiz, sermaye, portföy büyüklüğü ve piyasa değerleri açısından sektörde önemli bir yere sahiptir. 2014 senesinde gerçekleştirdiğimiz sermaye artışı ile şirketimizin sermayesi 203.319.794,-TL ‘ye ulaşmıştır. Şirketimiz, Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş (Şirket) olarak karlılık ve verimlilik hedeflerine ulaşma aşamasında, mesleki ve kurumsal alanda ahlaki ilkelerine sadakati bir zorunluluk olarak görmektedir.

Meslek ahlaki, meslek grubunu oluşturan bireylerin kendi aralarında ve toplum ile olan ilişkilerini düzenlerken; kurumsal ahlaki, kurum içinden veya dışından kaynaklanan problemlerin çözümüne belirli kaideler getirerek kurumumuz içi davranış kültürünü tanımlamaktadır. Şirketimizin ilkeleri arasında çalışanları ve ortaklarıyla ile faaliyetlerinin yürütülmesinde şeffaflık, dürüst ve sahici ilkelerinin ışığında yola devam etmekteyiz. Kamuya açıklanan ya da şirketimizin kayıtlı olduğu sermaye piyasaları örgütlendirmek için gönderilen bütün raporları ve belgeleri tam, adilce, doğru şekilde, tam vaktinde anlaşılır biçimde izahatını yapmaktayız. Pay sahiplerinin tam, devamlı ve doğru bir biçimde bilgilendirilmesi için gerekli şartları yerine getirmektedir.

Vakıf Gayrimenkul İletişim Bilgileri
Adres; Eti Mah.Ali Suavi Sok. No:11 – Maltepe ÇANKAYA / ANKARA

Telefon : 0 216 577 73 50-51-52
E-Posta : info@vakifekspertiz.com.tr

Vakıf Gayrimenkul Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vakıf Gayrimenkul firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vakıf Gayrimenkul insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ