Vakfıkebir Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Vakfıkebir hastanemizin inşaatına 1970 senesinde 6266 metrekare yer üzerinde başlanmıştır. 1973 yılında ise elli yataklı Devlet Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. 1990 yılında 430 m2’lik ek blok yapılarak. Devam edilen yıllarda hastanemiz hizmete cevap vermediğinden dolayı 2000’de 220 m2’lik ilave bir bina daha yapılmıştır. 2006’da ise 150 m2’lik prefabrik ek hizmet binası yapılarak 143 hasta yatağına ulaşılmış oldu. Sağlık Bakanlığınca kamusal hale getirilen Vakfıkebir hastanemiz kullanılmak üzere hastanemize tahsis edilerek arsalar üzerinde yapılması planlanan 200 yataklı ilave hastane binası için 2005-2009 yılı yatırım planına dahil edilmiş olup maddi desteği İl Özel İdare Genel Sekreterliği’ne devredilmiştir. Hastanemizin vizyonu, halkımıza, hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı hizmeti veren ile alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp memnuniyeti sürekli hale getirmeyi, nitelikli sağlık hizmeti sunmayı, hastalara gerekli sağlık hizmetini sunarken onların ve yakınlarını önemsemekte olmasıdır.

Vizyonumuz ise, hastanemiz hizmet sunumu konusunda gelecekte olabilecek değişimleri görebilmesi ve etkilerini doku anlaşmazlığı olmaksızın yaşayabilme ve rekabet gücünü arttırabilmesi için ileriye dönük, varmak istediği ideallerini halkımızın hak ettiği çağdaş ve bilimsel sağlık hizmetlerini üretmek olacaktır. Ayrıca, Hastanemizde görev yapan personelin gayretli, hoşgörülü, verimli çalışmasına bilinçli olarak süreklilik kazandırmak, hasta ve yakınlarına kaliteli, süratli, ilkeli hizmet sunmaktır. Modern, çağdaş, yenilikçi hizmetiyle hastanemiz her insanımızın sorunlarını çözmek için buradadır.

Vakfıkebir Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Mah. Gülbaharhatun Cad. No:126-A Vakfıkebir / TRABZON

Tel: +90.462 851 0000-01-02-03

E-Mail: trabzondhs11@saglik.gov.tr

Vakfıkebir Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Vakfikebir Devlet Hastanesi KPSS ve benzeri sınavlar ile memur, personel alımı yapmaktadır. Konu ile alakalı diğer bilgileri hastane insan kaynakları departmanından öğrenebilirsiniz. Vakfıkebir Devlet Hastanesi iletişim sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ