Vadi Özel Güvenlik İş Başvurusu

Vadi Özel Güvenlik Hizmetleri LTD firmamız, özel güvenlik hizmetleri sektöründe eğitimli personeli, iş yerlerinin ihtiyaçlarını tahlil ederek elde ettiği bilgisi ve tecrübesi ile, çağdaş ticari anlayışı ile sektörün ilk basamaklarında yer alan firmaları arasında yer almaktayız. Faaliyet gayemiz müşterilerimize özel güvenlik alanında proje analizi, etüt çalışmaları yapmak, özel güvenlik kapsamında bilişim teknolojileri ile alakalı destek ürünleri takip etmek ve üst düzeyde güvenlik danışmanlığı yapmaktır. Dünyaya açıktır. Firma olarak sahip olduğumuz girişimci ruh ve cesaret ile verdiği hizmetler ile dünya pazarında da iddia sahibi yapacak güce ve kararlılığa sahiptir. Canlı bir firmayız yeniliklere ve yaratıcılığa önem veririz ar-ge çalışmalarına yatırım yaparız. Halkımıza karşı sorumluluk hissiyatını taşırız, tüm sosyal ortaklığımıza maddi manevi önem katmak için çalışırız ve çevreye her zaman duyarlıyızdır. İleri gittiğimiz yolda, mazimizden güç ve ders almanın öneminin değeriyle ulusal değerlere bağlıyız, ailevi değerlere sahip çıkarız, gericiliğin ve tutuculuğun karşısındayız. Başarmanın anahtarının disiplinli ve verimli olarak çalışmak olduğuna inanırız.

Çalışanlarımızı her zaman başımızın üstünde tutarak onlara değer verdiğimizi gösteririz. Vadi Güvenlik olarak başarıyı her zaman ödüllendiririz. Devamlılığı olan, saygıdeğer bir firmayız. Her zaman eleştirilere açık, yenilikleri takip ederiz. Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmada takım çalışmasının önemine inanırız. Piyasaların beklentilerini algılayarak imalatımızı ona göre çalışmalarımıza devam ederiz. Temizlik ve düzene öner verir, tutumluluğu teşvik eder, çok para harcamanın karşısında oluruz.

Vadi Özel Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Bahçelievler Mahallesi 278. Sokak 4/33 Gölbaşı / ANKARA

Vadi Özel Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vadi Özel Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vadi Özel Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. veli engin dedi ki:

    Batman kozluk Bekirhan’da oturuyorum.

  2. veli engin dedi ki:

    Ozel guvenlik 3 yil deneyim var. Silahli sertifikam var, sizinle calişmak istiyorum. 25 yasindayim, 1.85 boy, takim arkadas uyumluyum.

  3. hamit ipek dedi ki:

    Şartlar uygun olursa sizinle çalışmak isterim. Silahlı özel güvenlik kartım var. BATMAN HASANKEYF.

BİR YORUM YAZ