Vademsaş İş Başvurusu

VADEMSAŞ, Karabük Demir Çelik Fabrikaları (Kardemir), Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları (TCDD) arasında ortak girişim olarak 2010 senesinde kurulmuş olan fabrikamız 2011’de ise Çankırı ilinde makas ve makas sistemleri üretimine başlamış oldu. Dünyada lider makas ve makas sistemleri üreticisi olarak bilinen VAE ‘nin Çankırı ilindeki fabrikası, dünya standartları göz önünde bulundurularak inşa edilmiştir. VADEMSAŞ tasarım bölümümüz ile, Avusturya’nın Zeltweg şehrindeki VAE Limited Şti tasarım departmanı ile doğrudan bağlantılıdır. Tekniksel çözümler VAE yönetimi önderliğinde, tasarımı gerçekleştirilmiştir. Bu çözümler, başarılı biçimde gelişimini güvence etmektedir. VADEMSAŞ olarak makas ve makas sistemlerinin monte olmayan ve daha önce yerleştirilmiş geçiş aletleri ile teslim etmekteyiz. Bu da raylarda montajın tam vaktinde süratli bir biçimde yapılabilmesini yüksek rayların kullanılabilirliğini sağlamaktayız. Ar-ge çalışmalarımız ile her zaman teknolojiyi de kullanarak en kaliteli ve en sağlam makas sistemlerini geliştirmekteyiz.

En az maliyetlerle en uzun ömürlü makasları yapmaktayız. Değerli alıcılarımızın ihtiyaçlarını çözümler ve en ekonomik şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarız. Tek bir tedarikçi tarafından sağlanan çözümler, her zaman daha çok talep görür. Bundan dolayı, sistem bileşenleri gibi yeni ürünler geliştirmek ve katma değer zinciri içinde yeni hizmet alanları açmak önemlidir. Dolayısı ile, firmamızın başarısını en iyi duruma getirmek için stratejik işbirliği yapmamız gerekmektedir. Teknolojik bir önder olan firmamız, kendini uygun değerlerle müşteri menfaatini devam ettirmeye nitelik, ambiyans ve düzen kurallarını desteklemeye adamıştır.

Vademsaş İletişim Bilgileri
Adres; Abdül Halik Renda Mahallesi Ankara karayolu 3.Km, TCDD Makas Fabrikası yanı Çankırı

Vademsaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vademsaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vademsaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ramazan dedi ki:

    Sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla

BİR YORUM YAZ