Unilever İş Başvurusu

Unilever’in günümüze kadar uzanan macerası , 1860 senelerinde faaliyet gösteren Margarine Unle şirketi ile İngiliz sabun şirketi Level Brothers’in 1930 senesinde birleşmelerine dayanmaktadır.

Hızla dünyaya yayılan ve bütün insanlığa ürün ve hizmetlerini ulaştırmak isteyen şirket Türkiye’de ilk yatırımını 1952 senesinde yapmıştır. İstanbul Bakırköy’de Sana fabrikası faaliyetlerine başlamıştır. O senelerden günümüze dek yatırımlarını hız kesmeden sürdüren şirket Türkiye’de 8 fabrikası , 5000 den fazla çalışanıyla hem Türkiye iç pazarına hem de 34 farklı ülkeye ihracatlarıyla ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır.

Unilever dünyada her gün 2 milyar Türkiye’de de 51 milyon tüketiciye ürünlerini en kaliteli şekilde ulaştırmaya özen göstermektedir. Dünyanın dört bir yanında %100 halka açık olan şirket kazanımlarını hissedarları , iş ortakları , çalışanları ve müşterilerine daha iyi imkanlar sağlamak için harcamaktadır.

Bir çok farklı iş alanında herkesin kullandığı 400 den fazla markasıyla hizmet veren şirket Türkiye’de şu alanlarda ürünler üretmektedir : gıda ve dondurma , ev temizliği ve bakımı ile kişisel bakım ürünleri.

Çalışanlarını şirket vizyonuna göre seçen ve geliştiren Unilever gerek yurtiçi gerekse yurtdışı iş yaşamında bulunmak isteyen adayları değerlendirmektedir. Şirketin personel alım sisteminde değerlendirdiği en önemli husulardan biri inovasyondur.

Gelişen ve değişen ihtiyaçlara farklı iş yapış şekilleriyle cevap verebilen , şirket ilke ve prensiplerini benimseyerek iş yaşamına uygulayan ve sorumluluklarının farkında olan kişiler değerlendirmelerde ön plana çıkmaktadır. Bir çok farklı yapıda ve alanda çalışan kişilerin beraber keyif alarak en etkin şekilde çalışması için her şartı düşünen Unilever’in kariyer imkanları ve yelpazesi de çok geniştir.

Pazarlama bölümü , finans bölümü , insan kaynakları bölümü , kurumsal iletişim bölümü , müşteri ilişkileri ve müşteri geliştirme bölümleri , araştırma ve geliştirme bölümü ile tedarik zinciri bölümlerinde personel ihtiyaç ve beklentileri olan Unilever bu alanlarda başvuruları değerlendirmektedir.

Öğrenci ve yeni mezunlardan iş yaşamına başlamış ve kariyerinde başarının doruklarına ulaşmayı hedefleyen herkes Unilever’in personel adayı olabilmektedir.

Bünyesinde çalışmaya başlayan bütün personellerine iş tecrübesini artırabilecek eğitimler ve çeşitli donanımlar sunan Unilever bu alanda hızlı tüketim sektöründeki firmalara öncülük etmektedir.

Unilever İletişim Bilgileri
Adres; Saray Mah., Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:13, 34768 Ümraniye/İstanbul

Telefon: +90 216 633 90 00

Unilever Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Unilever firmasında kariyer yapabilirsiniz. Unilever kariyer sayfasında işçi ve eleman maaşları hakkında bilgilere de ulaşabilirsiniz. Unilever insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ