Turkcell İş Başvurusu

Turkcell İş Başvurusu

Turkcell İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

1994 Şubat ayında kurulan Türkcell bugün dev bir dünya şirketi olmuştur. 1998 yılında Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme bakanlığı ile 25 yıllık GSM anlaşmaları yapan Türkcell yaklaşık 40 milyon cep telefonu kullanıcısına ses ve veri iletişimi hizmetlerini sunmaktadır. Türkcell bugün aynı zamanda Azerbaycan, Kırgızistan ve Moldova gibi ülkelerin mobil şirketlerinde % 41’ lik paya sahip olup Kıbrıs’ ta KKTCell olarak hizmet vermektedir. Türkcell hem ulusal hem de uluslararası başarısının yanı sıra 120 ülkede 3G anlaşmaları yaparak dünya çapında bir başarıya sahiptir. Bu sesli iletişimde 170 ülkeyi kapsayan başarılı bir iletişim ağı anlamına gelmektedir. Türkcell’ e ait yurt içinde İnteltek, Global bilgi, Global Tower ve Superonline gibi iştirak firmalar bulunmaktadır. Türkcell bugün % 99,99 çekim gücü ile ülkemizin her bir noktasında kesintisiz sağlıklı bir hizmet ağına sahiptir. Türkcell ülkemizde yaklaşık 250 bine yakın kişiyi ilgilendiren bir istihdam ağına sahip olup 1 milyona akın kişinin ekonomik anlamda desteklenmesini sağlamaktadır.

Türkcell’ de iş olanakları
Türkcell farklı kadrolarda istihdam yapabilen dev bir dünya şirketi olması sebebi ile branşlaşma ve branşlarda uzmanlaşma konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Örneğin müşteri temsilcisi kadrosundan yardım masası elemanına, kurumsal saha takım bünyesinden engelli müşteri temsilcisi elemanına, bölge şefinde, bölge müdürüne kadar onlarca kadroda uzman personel ihtiyacını gidermektedir.

Türkcell’ de çalışmak için ‘’ Türkcell’ de çalışmak ister misiniz ‘’ sayfasına girerek alt satırda yer alan başvuru için tıklayınız bölümünden farklı bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada kariyer fırsatları başlığı altında başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvurularınızda kendinize ait en uygun pozisyonu seçmek için ‘’ pozisyonları göster ‘’ linkine tıklayarak pozisyonlara bakmalı ve dilediğiniz şehirde, dilediğiniz kategoride ve dilediğiniz çalışma tipini seçerek en ideal iş başvurusunu yapabilirsiniz. Başvurularınız esnasında vereceğiniz kişisel bilgiler, yabancı dil seviyeniz, referanslarınız, daha önceki iş tecrübeleriniz ve beklentilerinizi neticesinde sizlere en uygun kadroda en uygun iş seçimi yapılacaktır. Böylelikle siz de Türkcell ailesine katılarak dev bir şirkette çalışmanın haklı gururunu ve onurunu yaşayacaksınız.

Turkcellİletişim Bilgileri
Adres; Meşrutiyet Caddesi, No: 71, Turkcell Plaza, Tepebaşı, Beyoğlu, İstanbul

Turkcell Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Turkcell firmasında kariyer yapabilirsiniz. Turkcell insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ