TGS İş Başvurusu ve 2020 Personel Alımı İlanları

Turkish Ground Services açılımı olan Türk Yer Servisleri olarak ismi çevrilebilecek olan şirket, 2008 yılında Türk Hava Yolları tarafından, havacılığın yan ve destek faaliyetlerini gerçekleştirmesi için ayrı bir şirket olarak kurulmuştur. Bir yıl sonra, 2009 yılında, Havaş Türk Hava Yolları ile anlaşma yoluna gitmiştir ve bu anlaşma ile TGS’ nin %50 hissesini satın alarak şirketin ortağı konumuna gelmiştir.

Şirket yalnızca Türk hava Yolları için hizmet vermekle kalmayın, diğer hava yolu şirketlerine de hizmet sunumunda bulunmaktadır ve İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir Adnan Menderes, Antalya, Adana, Milas Bodrum ve Dalaman havalimanlarında hizmet vermektedir. Sayılan havayollarında bulunmak üzere 8 istasyon ile hem Türk Hava Yolları için hem de diğer hava yolu firmalarının yer ayağı olarak hizmet vermektedir.

Kusursuz Hizmet Anlayışı
Hizmetlerini sunum sırasında kusursuzluk ilkesini kendine rehber edinen TGS, uluslararası kalite standartlarına uymakta ve Havaalanları Yer Hizmetleri Yönetmeliği çerçevesinde hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Ramp, harekat, yolcu ve kargo hizmetlerinin tamamı TGS tarafından sunulabilmektedir. Gerçekleştirdiği faaliyetleri, yerli ve yabancı şirketlerin 700 bine yakın uçuşunda, kendisinin kullanmakta olduğu 7000 ekipman ve 10000 çalışanı ile üstün kalite standartları dahilinde sunmaktadır.

Sunmakta olduğu hizmetleri yalnızca kendisinin gerçekleştirmekte olduğu pazarlama ve halkla ilişkiler kampanyalarından değil, uluslararası bağımsız kuruluşların yaptığı testler sonucunda kazandığı kalite sertifikalarından anlamaktayız. Örnek vermek gerekirse; hizmet başlangıç tarihinde, 2010 yılında, TÜV Thüringen ve MEYER ismine sahip herhangi bir kuruma bağlantısı olmayan denetim kuruluşları tarafından, aktif olarak faaliyette bulunduğu genel müdürlük ve diğer istasyonlarıyla birlikte kalita denetiminden geçmiştir. Bu kalite denetiminden sonra da uluslararası kalite yönetim standardı olan TS EN ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi belgesini kazanmıştır.

Devam eden yıllardan 2012 yılında da müşteri memnuniyeti yönetim sistemi, çevre yönetim sistemi, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi gibi alanlarda denetimlerden geçmiş ve bu alanlarda da ehil olduğunu kanıtlayan belgeleri kazanmıştır. Faaliyet gösterdiği Sabiha Gökçen, İzmir Adnan Menderes, Adana, Antalya, İstanbul ve Bodrum, Dalaman havalimanlarında “Engelsiz Yer Hizmeti” unvanını kazanmış ve bu alanda çalışan ve bu unvanı kazanan ilk şirket olmayı başarmıştır.

TGS İş Olanakları
TGS’ de istihdam edilmek ve kariyerine bu doğrultuda devam etmek isteyen kişiler, TGS’ nin internet sitesinden kolaylıkla ulaşılabilecek olan telefon numaralarını kullanarak TGS ile iletişime geçebilecektir. Aynı zamanda, zaman zaman şirketin yeni personel istihdamında bulunacağı haberleri yapılmaktadır. Bu dönemleri takip etmek,  özgeçmişinizi hazırlamak ve başvuru dönemlerinde iş başvurusu yapılacak olan yerlerde bulunmanız gerekecektir. Belirttiğimiz gibi, TGS’ nin resmi internet sitesinde bulunan telefon numaraları ile temasa geçerek hangi dönemlerde alımların yapılacağı gibi bilgilere erişilebilecektir.

Tgs İş Başvuru Linki; Tgs kariyer sayfası
Diğer Detaylar; Tgs iş başvurusu

Soru – Cevap
Yusuf; TGS de çalışmak istiyorum. 28 yaşındayım ve E sınıfı ehliyetim var. SRC 2 SRC 4 psikoteknik belgem var.
Cevap; Merhaba Yusuf bey, üst kısımda yer alan kariyer sayfası üzerinden online iş başvurusu yapabilir ve cv bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Erkan dedi ki:

    Ben tgs çalişmak istiyorum geç askere gittim yeni geldim işsizim 5 çocuhum var 35 yasindayim

  2. özdemyapıcı dedi ki:

    ben tgsyele çalışmak istiyorum beni alın işe

  3. Sevgi dedi ki:

    Meraba ben fransa havalanında yer hizmetlerinde calistim şimdi türkiye donsun fransızca var bilet check ing elemanı için başvurmak firmanızda çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ