Tansaş İş Başvurusu

İzmir Konakta 1976 yılında ‘’Tanzim Satışları Müdürlüğü’’ olarak açılmıştır. Kuruluş amacı uygun fiyatlarda et ve kömür satmaktır. on yıl sonra bölgede mağaza sayısı 12’ye ulaştı. 1996’da hisselerinin bir bölümü Halka arz edildi. 1999 senesine gelindiğinde Doğuş Grubu şirketin hisselerini satın aldı. 2002 yılı içerisinde Macrocenter süpermarket zincirlerini de bünyesine kattı ve ülke çapında sektörde hızla söz sahibi olmaya başladı. Tansaş 2005 senesinde Migros mağazaları tarafından satın alındı. Pazarda öncü bir firmayla birleşmesinin ardından çok ses getirecek yenilik ve tanıtım kampanyalarına imza atmaya başladı. Çok geçmeden Türkiye çapında süpermarket zincirleri arasında kendine yer buldu ve bu yeri muhafaza etti.

Firma 2008 yılı sonunda mağaza sayısını 270’e çıkarmıştır. Ağırlıklı olarak Ege ve Akdeniz bölgelerinde şubeleri vardır. Rafları gıda ağırlıklı ürünlerden oluşsa da mutfak eşyaları, kırtasiye malzemeleri, ev araç gereçleri ve ihtiyaç malzemelerini de müşterilerine başarıyla ulaştırmaktadır. Tansaş piyasanın her geçen gün değişen taleplerine cevap verebilmek adına kendini sürekli yenilemeyi şirket politikası haline getirmiştir. Sektörün rekabeti körükleyen ve kalite standartlarını belirleyen firmalarındandır. Bunun altında müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla ayrılan hatırı sayılır bütçelerin katkısı büyüktür. Çalışan personelini titizlikle seçen Tansaş onları market içi ürünler hakkında son derece donanımlı tutmayı başarıyor. Meyve ve sebze reyonlarında oldukça titiz davranan firma, müşterilerine her zaman en taze ve sağlıklı meyve ve sebzeleri sunmaya özen gösteriyor. Etlerin nerede ve ne şekilde kesildiğini ifşa ederek bu konuda güven veriyor. Kendi üretiği bir çok gıda ve temizlik ürünü dünya çapındaki markalarla yarışacak kalite olabilmesi şirketin bir diğer hassasiyeti. Müşterilerine sunduğu oldukça çeşitli şarküteri ürünlerinde de seçici davranan firma, bu bölümdeki personelinin tecrübeli ve donanımlı olmasına ayrıca özen gösteriyor, sattığı ürünlerin tazeliğine son derece dikkat ediyor.

Firma sürekli güncellenmekte olan başarılı bir internet sitesine de sahip. Hem buradan hem de sosyal medya hesaplarından yaptığı duyurularla müşterilerine daha uygun fiyata ürün ulaştırmayı hedefliyor. Ayrıca Money Clup Kart edinildiği taktirde çok özel fırsatlar ve indirimli ürünlerden faydalanmak mümkün hale geliyor.

Tansaş İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Mah. Turgut Özal Bulvarı No:7 34758 Ataşehir / İstanbul

Tansaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Tansaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Tansaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. pembe tetik dedi ki:

    Satis elemani olarak calistim ve acil ise ihtiyacim var, cevabinizi bekliyorum.

BİR YORUM YAZ