Şekerbank İş Başvurusu

Şekerbank şeker pancarı üreticilerinin tarım , sanayi ve ticaret alanlarında yapılacak yatırımlarının desteklenmesi amacıyla Pancar Kooperatifleri Bankası adıyla 1953 te Eskişehir’de kurulmuştur. 1956 senesinde merkezi Ankara’ya taşınmış ve Şekerbank adını almıştır.

1993 senesinde bankacılık sektöründeki özelleştirmeleri takiben özel banka statüsü ile faaliyetlerine devam etmiştir. Özelleştirildikten sonra daha hareketli bir yapıya kavuşarak yatırımlarını artırmış ve büyümesinde önemli yollar kat etmiştir.

1997 senesinde hisseleri halka sunulan Şekerbank 2004 senesinde genel merkezini Türkiye’nin ticaret merkezi İstanbul’a taşımıştır.

Şekerbank Türkiye’de 3 ü İstanbul’da olmak üzere 11 Bölge Müdürlüğü , 300 den fazla şubesi ile 4000 civarında çalışanıyla bankacılık sektörüne hizmetler vermektedir. Ayrıca yurt dışında 1 temsilciliği bulunmaktadır.

Şekerbank bünyesinde Şeker Yatırım , Şeker Factoring , Şeker Leasing , Şeker Finans ve Şekerbank Kıbrıs Limited Şirketi de yer almaktadır.

Şekerbank Türkiye’de aktif faaliyet gösteren ilk 10 özel banka arasında olmayı ve küçük işletmelerin finansman desteklerinde 1. banka olmayı hedeflemektedir.

Gücünü köklerinden alan Şekerbank, taşradan şehre tüm ihtiyaçları dikkate alıp çözümler geliştirmeye , mutlu müşteri , çalışan ve iş ortakları ile büyümesine devam etmeye önem vermektedir.

Şekerbank’ın uzun yıllar süren bankacılık sektör deneyimiyle elde ettiği çok önemli değerleri vardır. Bu değerleri kısaca kurum aidiyetine önem veren , açık ve etkin iletişim gücü olan , sonuç odağı yüksek , müşteri odaklı ve özel çözümler geliştiren , sürekli gelişim içerisinde olan başlıkları altında görebiliriz.

Şekerbank birlikte üretip paylaşabileceği ,dürüst ,dinamik, çalışkan , gelişime sürekli devam eden kişilerle çalışmayı tercih etmektedir.

Şekerbank işe alımlarını deneyimsiz ve deneyimli adaylar arasından yapabilmektedir. Deneyimli adayları açık pozisyonlarda deneyimsiz adayları ise müfettiş yardımcısı , uzman adayı (müşteri temsilcisi) ve gişe yetkilisi (memur) pozisyonlarında değerlendirmektedir.

Şekerbank personel adaylarına 12 ay maaş , yemek kartı , üstün başarıyı ödüllendiren prim sistemi , yabancı dil tazminatı , kaza grup sigortası ve çok çeşitli sosyal olanaklar sunmaktadır. Şekerbank çalışanlarına bankacılık ve finans sektörlerine yönelik , personelini uzmanlaştıran eğitimlerle iş yaşamını desteklemektedir.

Şekerbank’ta görev yapmaya çalışan kişiler için kariyer öncelikleri kurum içinden yapılmakta ve açık pozisyonlar ilk önce iç değerlendirmeye sunulmaktadır. Bunun yanında bankacılık sektöründe zirveye yolculuk etmek isteyen herkesin genel başvuruları da kabul edilmektedir.

Şekerbank İletişim Bilgileri
Adres; Eski Büyükdere Cad. No: 53 4.

Levent, Şişli, İstanbul

Telefon No:  0(212) 319 70 00

Şekerbank Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Şekerbank firmasında kariyer yapabilirsiniz. Şekerbank insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ