Şanlıurfa Ek İş İlanları

Makale Yazarak Para Kazanmak; Evlerinizde ya da boş vakitlerinizde iş yerlerinde çeşitli konularda özgün makaleler yazarak ek gelir sağlayabilirsiniz. Makale yazmak isteyenler yorumlar bölümünden e-posta adresini bırakmaları ve telefon numarası yazmamaları rica olunur. Bu konularda e-posta üzerinden iletişime geçiyoruz. Daha sonra telefon ile de iletişim kurmaktayız.

Şanlıurfa Hakkında Genel Bilgiler
Bilinen en eski ismiyle Urfa, ülkemizin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan bir kentidir. Türkiye’nin en kalabalık 9’uncu şehridir. Mardin, Gaziantep, Adıyaman, Diyarbakır ve Suriye ile sınır komşusudur. Bölge halkının yıllar önce Kurtuluş savaşında gösterdiği başarı dolayısıyla 1984 yılında “Şanlı” unvanını taşımaya başlamıştır.

Şanlıurfa Ekonomisi
Ülkemizin nadide kentlerinden olan ve nice kültürlere ev sahipliği yapmış Şanlıurfa halkının geneli, tarıma dayalı olarak yaşamını sürdürmektedir. Halkın %70’lik kısmını tarım yapan bireyler oluşturur. Bu yüzden Şanlıurfa’da yapılacak bir tarımsal faaliyet, bu bölgenin tarımla uğraşma oranını da göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. Bu tür faaliyetlerin yanı sıra GAP projesi ile bir sanayi merkezi haline gelecek olan Şanlıurfa, bu proje bittiğinde ülkemizin tarım ambarı olacak ve tarımsal faaliyetlerle diğer sanayi kolları gelişerek bir etkileşim yaşayıp ülkemizin sanayi merkezi haline gelecektir. Sanayi geliştikçe Urfa’nın olanakları da gelişecek ve tarım, sanayi olanakları artarak insanlara daha fazla iş olanağı tanınacaktır.

Şanlıurfa’da evde yapılabilecek işler
Evde yapılacak işler, dışarıda yapılanlara göre zor değildir. Bu yüzden ev hanımları ya da çalışma hayatını evde sürdürmek isteyen kişiler, bu tür olanaklara göz atabilirler. Kutu katlama işi, bu durum için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Bazı şirketler, size kapalı olarak verilen kutuları açmanız ve katlamanız durumunda kutu başına 5 ya da 10 kuruş para vermektedir. Hal böyle olunca da katladığınız her kutu, size ekstra kazanç olarak geri dönecektir. Yani ne kadar çok çalışırsanız o kadar fazla para kazanacak ve dolayısıyla ihtiyaçlarınızı bu sayede giderme imkânını bulmuş olacaksınız.

Poşet katlama işi de bilinen en kazançlı ve kolay para kazanma taktiklerinden biridir. Bu yüzden günlük hayatımızda neredeyse her gün iç içe olduğumuz poşetleri katlayarak para kazanacaksınız. Bunun için firmaların ton hesabı ya da adet olarak verdikleri poşetleri kısa süre içerisinde katlayıp firmalara teslim etmelisiniz. Bunda karton katlama gibi ürün başına değil, toplu hesaplaşma usulü ile para kazanıyorsunuz. Bu yüzden aylığınız 1000 lira civarlarına gelebilir ve kazancını bu sayede arttırabilirsiniz.

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 17 YORUM
 1. Ayse dedi ki:

  Poşet katlama el işi kozmetik vs elimin yatkın olduğunu düşündüğüm ek iş ihtiyacım olduğundan is arıyorum. Ev hanimiyim ulasirsaniz sevinirim.

 2. Sevgi gok dedi ki:

  Bu ise ihtiyacim var. Urfa merkezinde oturuyorum. Donerseniz sevinirim.

 3. fatma dedi ki:

  Merhaba ben Şanlıurfa Eyyübiye’de oturuyorum. Öğrenciyim, evde yapabileceğim iş arıyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

 4. Ahmet yavuz dedi ki:

  Bende Urfa’da ikamet ediyorum, boş vaktim çok olduğundan dolayı ek iş yapmak istiyorum. Bu konuda bana dönüş yapıp yardımcı olursanız çok memnun olurum.

 5. Ayse nur dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabiliriz komşularla birlikte.

 6. ayse dedi ki:

  Şanlıurfa Haliliye karton katlama işi arıyorum.

 7. Ozlem durgun dedi ki:

  Şanlıurfa merkezdeyim ev hanimiyim ise ihtiyacım var ilgilenirse iz sevinirim

 8. Mehmet Ali dedi ki:

  Evde yapılabilen her işi itinayla yapabilirm

 9. ayse dedi ki:

  Bende ek is istiyorum orgu kapi susu seker lohusa taci elimden hersey gelir …..

 10. Fatma bidik dedi ki:

  Ek ise ihtiyacim var bana bu nodan ulaşabilirsiniz.

 11. tuba dedi ki:

  Ben Şanlıurfa merkezde yaşıyorum, evde iş yapmak istiyorum. El becerim iyidir.

 12. özlem dedi ki:

  Ben Özlem, Bağlarbaşı’nda oturuyorum. Orflame kozmetik ürünleri yapıyorum, isterseniz sizide üye yapabilirim. Siz de yapın sizde kazanın, harçlığınız çıkar.

 13. Ayse dedi ki:

  Ev hanimiyim evde ek gelire ihtiyacim var ilgilenirseniz sevinirim

 14. serap dedi ki:

  Şanlıurfa Karakoprü’de yaşıyorum, evde ek iş istiyorum.
  Şanlıurfa Karakoprü’de ek iş arıyorum.

 15. Özlem dedi ki:

  Şanlıurfa Merkez’de oturuyorum.
  Şanlıurfa’da ev hanımlarına iş imkanı.

 16. zeliha ersu dedi ki:

  Şanlıurfa’da ikamet ediyorum.
  Şanlıurfa’da evde yapılacak işler hakkında bilgi arıyorum.

 17. saadet dedi ki:

  Bende Şanlıurfa’da oturuyorum, evde iş imkani ariyorum ama bulamiyorum. Yardımcı olursaniz sevinirim, Şanlıurfa akabe toki D G 11 b blok no kapici dairesi, insallah ilgilenirsiniz.

BİR YORUM YAZ