Şanlıurfa Ek İş İlanları

Makale Yazarak Para Kazanmak; Evlerinizde ya da boş vakitlerinizde iş yerlerinde çeşitli konularda özgün makaleler yazarak ek gelir sağlayabilirsiniz. Makale yazmak isteyenler yorumlar bölümünden e-posta adresini bırakmaları ve telefon numarası yazmamaları rica olunur. Bu konularda e-posta üzerinden iletişime geçiyoruz. Daha sonra telefon ile de iletişim kurmaktayız.

Şanlıurfa Hakkında Genel Bilgiler
Bilinen en eski ismiyle Urfa, ülkemizin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan bir kentidir. Türkiye’nin en kalabalık 9’uncu şehridir. Mardin, Gaziantep, Adıyaman, Diyarbakır ve Suriye ile sınır komşusudur. Bölge halkının yıllar önce Kurtuluş savaşında gösterdiği başarı dolayısıyla 1984 yılında “Şanlı” unvanını taşımaya başlamıştır.

Şanlıurfa Ekonomisi
Ülkemizin nadide kentlerinden olan ve nice kültürlere ev sahipliği yapmış Şanlıurfa halkının geneli, tarıma dayalı olarak yaşamını sürdürmektedir. Halkın %70’lik kısmını tarım yapan bireyler oluşturur. Bu yüzden Şanlıurfa’da yapılacak bir tarımsal faaliyet, bu bölgenin tarımla uğraşma oranını da göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. Bu tür faaliyetlerin yanı sıra GAP projesi ile bir sanayi merkezi haline gelecek olan Şanlıurfa, bu proje bittiğinde ülkemizin tarım ambarı olacak ve tarımsal faaliyetlerle diğer sanayi kolları gelişerek bir etkileşim yaşayıp ülkemizin sanayi merkezi haline gelecektir. Sanayi geliştikçe Urfa’nın olanakları da gelişecek ve tarım, sanayi olanakları artarak insanlara daha fazla iş olanağı tanınacaktır.

Şanlıurfa’da evde yapılabilecek işler
Evde yapılacak işler, dışarıda yapılanlara göre zor değildir. Bu yüzden ev hanımları ya da çalışma hayatını evde sürdürmek isteyen kişiler, bu tür olanaklara göz atabilirler. Kutu katlama işi, bu durum için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Bazı şirketler, size kapalı olarak verilen kutuları açmanız ve katlamanız durumunda kutu başına 5 ya da 10 kuruş para vermektedir. Hal böyle olunca da katladığınız her kutu, size ekstra kazanç olarak geri dönecektir. Yani ne kadar çok çalışırsanız o kadar fazla para kazanacak ve dolayısıyla ihtiyaçlarınızı bu sayede giderme imkânını bulmuş olacaksınız.

Poşet katlama işi de bilinen en kazançlı ve kolay para kazanma taktiklerinden biridir. Bu yüzden günlük hayatımızda neredeyse her gün iç içe olduğumuz poşetleri katlayarak para kazanacaksınız. Bunun için firmaların ton hesabı ya da adet olarak verdikleri poşetleri kısa süre içerisinde katlayıp firmalara teslim etmelisiniz. Bunda karton katlama gibi ürün başına değil, toplu hesaplaşma usulü ile para kazanıyorsunuz. Bu yüzden aylığınız 1000 lira civarlarına gelebilir ve kazancını bu sayede arttırabilirsiniz.

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 64 YORUM
 1. Muhammed dedi ki:

  Her turlu işlerinizi yapabilirim sanliurfa merkez yardımcı olursanız sevinirim

 2. Ezgi Gizem dedi ki:

  Hayırlı günler. Evde iş yapmaya çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun. Her türlü taklama paketleme el işi yapabilirim. Toplu sipariş alabilirim kalabalık bir ailem var. El yetenegim bu işlere çok yatkın.

 3. hatice dedi ki:

  şanlıurfa hilvanda ikamet ediyorum. Her türlü paketleme işi katlama işine talibim özenle ve zamanında teslim teminatı veriyorum çok ihtiyacım var kısa zamanda dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 4. elyas dedi ki:

  sanliurfada ikamt ediyorum bana el isi taki yapabilen arkadas lazim o yapacak ben satacamberaber kazanacaz ilgilenen yada is arayan varsa bana ulassin faceden bu mail gir ulasirsin ilys_yldrm_6363@hotmail.com

 5. ilyas dedi ki:

  bana ulasin el isi taki yapan arkadas ariyorum

 6. Gülizar dedi ki:

  Şanlıurfa Hilvan da oturuyorum. Ek iş yapmak istiyorum.

 7. Nisa Nur ASLAN dedi ki:

  Şanlıurfa merkezde ikametgah ediyorum evde ek işe ihtiyacım var ekibimde mevcut lütfen yardımcı olun.

 8. hatice dedi ki:

  sanliurfa merkezde oturuyorum evde ek is ariyorum buna cok ihtiyacim var el becerim iyidir zamaminda teslim ederim

 9. Fatma dedi ki:

  Merhaba Şanlıurfa eyyübiyede oturuyorum. Evde yapabilecegim bir iş olursa çok mutlu olurum.

 10. ÖZLEM dedi ki:

  MERHABA ŞANLIURFA DA OTURUYORUM.EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM.

 11. ESRA dedi ki:

  MERHABA ŞANLIURFA HALİLİYEDE OTURUYORUM.MADDİ DURUMUM SIKINTILI OLDUĞU İÇİN EVDE EK İŞ ARIYORUM.

 12. Ayse dedi ki:

  Poşet katlama el işi kozmetik vs elimin yatkın olduğunu düşündüğüm ek iş ihtiyacım olduğundan is arıyorum. Ev hanimiyim ulasirsaniz sevinirim.

  1. elyas dedi ki:

   ulas bana

BİR YORUM YAZ