Samsun Ek İş İlanları

Bilgisayar kullanmayı bilenler evde makale yazarak da para kazanabilirler. Çeşitli konularda özgün makaleler yazarak para kazanmak isteyenler yorumlar bölümünden e-posta adreslerini bırakmaları rica olunur. Sizlere en kısa zamanda tarafımızca geri dönüş yapılacaktır.

Samsun Hakkında Genel Bilgiler
Samsun ili Orta Karadeniz Bölgesinde, Kızılırmak ve Yeşilırmak arasında kalan verimli bölgede yer almaktadır. Gelişmeye müsait ve son yıllarda oldukça gelişmiş metropol şehirler arasında sayılmaktadır. Kurtuluş savaşının başlangıcı olan il olarak önemli bir konumda bulunmaktadır. Alaçam, Tekkeköy, salı pazarı, 19 Mayıs, Asarcık, Ayvacık, Bafra, kavak, çarşamba, Lâdik, terme, vezir köprü, yaka kent ve havza ilçelerine sahip olmaktadır.

Ağırlıklı olarak ekonomisi tarıma dayalı olan ilde sanayi hızla gelişmektedir. Kara, hava ve deniz yolları ile ticari durumu hareketli olmaktadır. Aktif nüfusun % 65’lik bölümü tarım ile ilgilenmektedir.

Sanayi alanında hızlı gelişme göstermektedir. 10 kişiden fazla işçi çalışan iş yerleri 500. 2-9 arası işçi çalıştıran iş yeri ise 3.000 olmaktadır. Bu gibi alanlarda ek iş imkânları mevcuttur.

Samsun Ekonomisi
Tarım alanlarında; buğday, yulaf, mısır, arpa, nohut, fasulye, şeker pancarı, çavdar, pirinç, soya, soğan, sarımsak, ayçiçeği, patates, domates, biber, lahana, patlıcan, pırasa, taze fasulye, ıspanak, salatalık, barbunya ürünleri yetişmektedir. Mısır ve fasulyenin en çok yetiştirildiği il olarak bilinmektedir. Meyvecilik ve tütün yetiştiriciliğinde önemli gelir elde edilmektedir. Fındık, armut, erik, şeftali, ceviz, kızılcık ve kiraz bol miktarda üretilmektedir.

Hayvancılık için müsait bir iklime sahip olan Samsun ilinde; sığır, kıl keçisi, koyun ve kümes hayvanları beslenmektedir. Arıcılıkta gelişmiş bulunmaktadır. Orman varlığı da oldukça zengin oranlara hitap etmektedir. Kömür madeninden başka madeni olmamaktadır. Vezirköprü ilçesinde az miktarda çıkarılmaktadır.

Başlıca sanayi fabrikaları; sigara fabrikaları, un, kereste, tuğla, kiremit fabrikaları, çeltik fabrikaları, Karadeniz bakır işletmeleri, dokuma fabrikaları, 50 çeşit ilaç yapmakta olan âdeta ilaç sanayi, yem fabrikası, mısır özü- nişasta- glikoz fabrikası, plastik eşya fabrikası, boru ve tel fabrikası, kireç fabrikası ve benzeri fabrikalar ile gelişimini devam ettirmektedir. Kara, deniz, hava ve demir yolu ulaşımında önemli bir konumda yer almaktadır.

Samsun İli Evde İş İmkânları
Evde kurdele işi, Örgü ve nakış işleri, davetiye ve kutu katlama işi, nikâh şekeri iş, evlerde ders verme işleri, gelin buketi işleri, etiketleme işleri gibi evden iş yapma imkânları bulunmaktadır.

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 25 YORUM
 1. Havva bak dedi ki:

  Evde makale yazmak istiyorum.Bu konuda yeterli teccrübem mevcuttur.

 2. Elif dedi ki:

  Çarşamba’ da ikamet etmekteyim. Evdeyim, boş vaktim çok. Kurdele,kına paketleme ,nikah şekeri vs. gibi işler elimden gelmektedir.

 3. Ayse dedi ki:

  Samsun İlkadım’da oturuyorum. Her iş olur. Paketleme, nikah şekeri gibi ek işler yapabilirim.

 4. Leyla dedi ki:

  Samsun Çarşambamda oturuyorum. Evde sürekli boş vaktim var. Teşekkürler
  Samsun Çarşambam’da ek iş arıyorum.

 5. Sevim koçak dedi ki:

  Samsun İlkadım’da oturuyorum ve evde iş istiyorum. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.
  Samsun İlkadımda ek iş arıyorum.

 6. Ümran Dinler dedi ki:

  Merhaba Samsun Kavak ilçesinde oturuyorum. Evde davetiye katlama, nikah şekeri, sabun paketleme, kına paketleme ve mandal işi yapabilirim. El becerim var ve acil iş arıyorum. Lütfen yardımcı olun.

 7. Elif kutlu dedi ki:

  Samsun Atakum’da oturuyorum. El becerilerim cok iyidir. Her türlü kına paketleme, ip temizleme, davetiye katlama ve benzeri hepsini yapabilirim. İlgilenirseniz sevinirim.

 8. Nurdane dedi ki:

  Samsun İlkadım’da ikamet ediyor ve evde davetiye, nişan nikah, kağıt, zarf ve bunlara benzer acil işler arıyorum.
  Samsun İlkadım’da ek iş arıyorum
  Samsunda evde iş yapmak istiyorum

 9. Özlem dedi ki:

  Samsun ilkadım acil iş arıyorum.

 10. Büşra güler dedi ki:

  Samsun Atakum’da oturuyorum. Evlere gönderilen el becerisiyle ilgili her işi yapabilirim, ilgilenirseniz sevinirim.

 11. özge dedi ki:

  Merhabalar Samsun ilkadimda oturuyorum, kına paketleme, etiket katlama, ip temizleme her şeyi yapabiliyorum. Tek başıma da olur grubumla da calişabilirim. Yeter ki iş olsun.

 12. ebru dedi ki:

  Samsun Bafra’da yaşıyorum. Acil paraya ihtiyacım var, her türlü katlama, paketleme ve benzeri işleri yaparım. 3 kişilik ekibiz. Lütfen geri dönüş yapar mısınız.

 13. neslihan temur dedi ki:

  Merhaba Ssamsun İlkadimda oturuyorum, işe ihtiyacim var. El becerim var, kursuna gittim. Dönerseniz sevinirim, çok acil.

 14. Hatice Yıldız dedi ki:

  Samsun Çarşambada oturuyorum ve bende evde ek iş yapmak istiyorum. Her türlü ek iş yapabilirim, el becerilerim var. İğne oyası, havlu kenarları gibi evde yapılabilecek herhangi bir iş yaparım.

  Samsunda evde nikah şekeri yaptıran yerler iletişime geçebilir.

 15. melike dedi ki:

  Samsun İlkadım ilçesinde ikametgah ediyorum. İnşaat teknikeriyim. El becerim var ve ek iş istiyorum, teşekkür ederim.

  Samsunda evde mandal işi yapan yerler iletişime geçebilir.

 16. tasarım dedi ki:

  itina ve özenli olarak çalışılır

 17. ademyetim dedi ki:

  Benim bu ek işe ihtiyacım var. Samsun Terme’de oturuyorum

  Samsunda evde iş yapmak istiyorum.

 18. Fatma Kement dedi ki:

  Samsun Merkezde oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum. El becerisi gerektiren bütün işleri yapabilirim. Ekip olarak da iş alabilirim.
  Samsun ek gelir imkanlarından faydalanmak istiyorum.

 19. Ebru şahin dedi ki:

  Samsun Bafra’da ikamet etmekteyim. Her işi yapabilecek el becerisine sahibim, evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var. Eşim işsiz. Paraya ihtiyacımız var ilgilenirseniz sevinirim.

 20. reyhan pehlivan dedi ki:

  Samsun İlkadım’da oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum, ilgilenirseniz sevinirim.

 21. meryem dedi ki:

  Samsunda oturuyorum, çocuk okuttugum için evde ek işe çok ihtiyacım var, ilgilenirseniz sevinirim.

 22. YAĞMUR YÜCEL dedi ki:

  SAMSUNDA İKAMET EDİYORUM. PAKETLEME VE NİKAH ŞEKERİ GİBİ İŞLERİ YAPABİLİRİM.

 23. selma siviloglu dedi ki:

  Bütün işleri yapacak el becerilerine sahibim. Samsun Atakum’da oturuyorum, evde iş istiyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

 24. derya dedi ki:

  Samsun İlkadım’da oturuyorum. İşsizim. Yakında düğünüm var. Para kazanmam lazim. El becerilerim vardır. Üniversite mezunuyum, lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

 25. gulseren dedi ki:

  Samsun Vezirköprü Esentepe gelincik evlerde oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Boncuk, davetiye, kutu katlama, kına, Mandal paketleme, Anahtarlık ve benzeri işler yapmak istiyorum. Lise mezunuyum, el becerim vardır. Her konuda bana ulaşın lütfen.

BİR YORUM YAZ