Roketsan İş Başvurusu

Roketsan İş Başvurusu

Roketsan İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

(Roket Sanayii ve Ticaret A.Ş.) 1988 senesinde Türkiye’de savunma sanayisindeki roket araştırmaları ve geliştirilmesine öncülük etmesi amacıyla kurulmuş bir şirkettir. Füze ve roket sistemleri üretmektedirler. Üretiği tüm füzeler uluslar arası standartları karşılamaktadır. Merkezi Ankara’dan Yalaşık 40 km kadar uzaklıkta, Elmadağ’dadır. Her çeşit füze tasarımı yapan TSKGV (Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı) şirketidir. NATO standartlarına uygun şekilde Türk silah sanayii için üretim yapmaktadır.

Stinge projsesi kapsamında alçak irtifada düşman uçaklarını etkisiz hale getirmek için kullanılan Stinger, 122 mm çapında çok namlulu roket atarlar, Cobra helikopterleri için geliştirilen 70 mm’lik cirit ve uzun menzilli tank savar sistemleri konusunda dünya çapında ve hatasız üretimleriyle dikkat çekmektedir. Ürettiği uzun menzilli tank savar sistemler 8 km menzile kadar etkili atış yapabilmektedir ve kendinden güdümlüdür. Ürettiği bir çok savunma sistemini yurt dışına da ihraç etmektedir. T-300, TR-300 Topçu Roketleri DHS Roket ve OMTAS ürettiği diğer başlıca roket sistemleridir. Bunun dışında bir çok deniz, hava ve kara roket sistemi de üretmekte, yurt dışına ihraç etmektedir. Deniz altı savunma harbi konusunda dünyada öncü işlere imza atmaktadırlar. Mühimmat ayıklama ve mühimmat ıslah tesisleri de üretmektedirler. Çevre koşullu testler gerçekleştirerek üretikleri harp başlılarının gerçek cephe şartlarına uygunluğunu gözler önüne sermeyi amaçlamaktadırlar. Tesislerinin içerisinde güvenlik had safhada ve çalışan personeli son derece profesyonel eğitimlidir. Yaptıkları testlerde çok sayıda kontrollü patlamanın bir kısmı bu tesisin içerisinde gerçekleştirilmektedir. Roketsan çevreye karşı son derece duyarlıdır. Çevreyi koruma yasalarına ve düzenlemelerine uygun üretim yapmayı ve faaliyet göstermeyi şirket misyonu haline getirmiştir.

Şirket son derece saydam ve güvenilir bir yapıdadır. Kendini sürekli yeniliğe ve yenilenmeye adamıştır. En ufak hata ve gerilemeyi affetmeyecek bir sektörde 25 yılı aşkın süredir titizlikle çalışmalarını sürdürmektedirler. Şirket kaynaklarını son derece verimli şekilde kullanmaktadır. Roketsan çalışanları arasında eşitlik ve adalet unsurlarını ön planda tutmayı hedefler.

Ayrıca Roketsan’ın birde hava yastığı projesi bulunmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinde bulunan Booster Bag firmasının hava yastıklarını üretmektedir.

Roketsan İletişim Bilgileri
Adres; Kemalpaşa Mahallesi Şehit Yüzbaşı Adem Kutlu Sokak No:21
06780 Elmadağ, ANKARA

Roketsan İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Roketsan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Roketsan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. osman dedi ki:

    1979 kırıkkale doğumluyum meskek lisesi motor bölü. mez. şöförlüm var. değerlendirilmemi arz ederim.

  2. vedat balta dedi ki:

    işçi alımı hakkındaki sondurum nasıl alınacak.biıgi verirseniz iyi olur.

BİR YORUM YAZ