Özyer Grup İş Başvurusu

1948 yılında Ömer ÖZYER tarafından Fethiye’de tekstil ve kuyum mağazası alanına dayalı olarak kurulan Özyer Grup, bu alanda öncü bir marka olarak faaliyetlerini günümüze kadar başarılı bir şekilde sürdüren marka değerine sahiptir. Geçen yıllar içerisinde bilgi ve birikimin artması, farklı alanlara yönelik atılımlar ve yüksek sermaye bedelleri neticesinde günümüzde kuyum, tekstil, inşaat, medya, enerji, basın ve emlak gibi birçok alana dayalı hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmenin gururunu yaşamaktadır. Bu alanlara yapmış olduğu yatırım sermayeleri ile kısa zamanda büyüme evresine giren Özyer Grup, aynı zaman’da birçok farklı alana dayalı dış ortaklıklarda da bulunarak sermaye ve ticaret dünyasındaki konumunu yükseltmiştir.

Merkezi Fethiye’de bulunan Özyer Grup, Türkiye’nin birçok çeşitli ile ve ilçelerinde sektörlerine dayalı şubeler ile müşterilerine hizmetlerini daha hızlı ve kaliteli bir şekilde sunmaya devam etmektedir. Asıl amacı hizmetini vermiş olduğu grup içerisinde ki sektörlerinin kendi alanlarında lider bir konuma geçmesidir. Bundan dolayı tüm sektörlerine bağlı işleyiş potansiyellerini sürekli en üst safhada tutmuş ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak başarılı bir grafik çizmiştir. Satış sonrası müşterilerinin sürekli yanında olan ve tüm ihtiyaçlarını anında giderme potansiyelini gösteren Özyer Grup, müşterileri tarafından ilgi ile tercih edilmiştir. Bünyesinde barındırdığı birçok personele istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de destek veren öncü markalardan biri olarak faaliyetlerini halen sürdürmektedir.

Özyer Grup İletişim Bilgileri
Adres; Akarca Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı 823. Sokak No:1 Fethiye MUĞLA

Telefon : +90 252 614 0331

Email : iletisim@ozyer.com

Özyer Grup Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özyer Grup firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özyer Grup insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ