Özülkü Tıp Merkezi İş Başvurusu

Özülkü Tıp Merkezi, Özülkü Hastaneler Grubu tarafından 20014 senesinde Adana’da sağlık alanına dayalı olarak daha kaliteli ve daha hijyenik bir ortamda Adana halkının sağlık hizmetlerini karşılamak amacıyla kurulmuş ve başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdüren kaliteli bir hastane unvanına sahip olmuştur. 2 yıllık bir kuruluş geçmişine sahip olmasına rağmen yarım asırlık tecrübe ve bilgi birikimine sahip olan Özülkü Hastaneler Grubu’nun yönetimi, Adana halkının daha hızlı ve yerinde muayene, tedavi ve diğer işlemleri profesyonel kadrosuyla hizmetine sunmaktadır. Toplam’da 12 farklı branşa ait poliklinik/muayene odasının bulunduğu hastanede 7/24 2 hekim doktor ve sağlık asistanları bulunmaktadır. Tüm branşlarda uzman doktor kadrosu ile Adana’nın seçkin sağlık markası olarak faaliyet gösteren Özülkü Tıp Merkezi genel olarak Yüreğir ve çevre bölgelere hizmet sunmaktadır.

Modern mimari binası ve tam donanımlı teknolojik cihazlar ile hastaların daha kaliteli ve güven içerisinde muayene, tedavi ve benzeri sağlık hizmetlerini profesyonel düzeyde hijyenik ortamlarda sağlamaktadır. Tümü alanında uzman 21 kişilik doktor ekibi ile tüm tedavi yöntemleri ve aynı zaman’da gelişmiş ülkelerde de yapılan tedavi ve ameliyat seansları başarıyla yapılmaktadır. 2 yıllık bir geçmişe sahip olması halinde birçok hasta tarafından ziyaret edilen Özülkü Tıp Merkezi, hastalarının tüm muayene, tedavi, ameliyat ve benzeri sağlık işlemlerinin yanı sıra aynı zaman’da hastanın tüm bilgilerini kendi bünyesinde barındırdığı gelişmiş data veri merkezinde muhafaza ederek kişilerin daha hızlı ve doğru sağlık hizmeti almasına olanak tanımaktadır.

Özülkü Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Seyhan Mahallesi Karataş Bulvarı No: 16 / A Yüreğir / ADANA

Telefon

(0322) 321-01-02

 E-Posta
info@ozulkutipmerkezi.com

Özülkü Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Kurumun insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özülkü Tıp Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Özülkü Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ