Öztürk Market İş Başvurusu

Öztürk Market, kaliteli marka ve hizmet anlayışı üzerine perakendecilik alanında 1955 yılında Ankara’da kurulmuş olup, günümüze kadar başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdüren dev bir süpermarket zinciri haline gelmiştir. İlk etapta kuruluş bünyesinde ufak bir market ve 2 çalışan ile faaliyetlerine başlayan Öztürk Market, günümüzde 20 şubesi ve 400’den fazla personel kadrosu ile dev Ankara’nın doğu bölgesinde yer alan en güçlü perakende mağazalarına sahip marka unvanını taşımaktadır. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri çerçevesinde perakendecilik alanında büyüme kat eden Öztürk Market, ilk kurulduğunda 20 m2’lik bir alan içerisinde faaliyetlerini sürdürmüş olup, günümüzde ise 20 şubelik dev bir market zincirine dönüşmüştür.

Birçok markayı mağaza bünyelerinde tüketiciye sunan Öztürk sebze, meyve, temizlik, et ürünleri, gıda ürünleri, züccaciye ve daha birçok alana yönelik perakende hizmeti sunmakta. Marketçilik sektörü haricinde aynı zaman’da özel olarak açılışı yaptığı indirimli ürün marketler zinciri, unlu mamuller ve ekmek fabrikası ve karton mağazaları ile piyasada ne denli güçlü bir marka olduğunu ispatlamış dev bir kuruluş olarak köklü tarihiyle hizmetlerine aralıksız ve kaliteli bir konsept çerçevesinde devam ettirmektedir. Yıllardır değişmeyen güler yüzlü hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmet anlayışı sayesinde dev bir marka olarak işleyişine devam etmekte. Yüzlerce kişiye istihdam sağlayan Öztürk, aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça destek veren öncü markalar arasında yer almaktadır.

Öztürk Market İletişim Bilgileri
Adres; Plevne Cad. No: 272 Gülveren / ANKARA

Öztürk Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Öztürk Market’te kariyer yapabilirsiniz. Öztürk Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ibrahim dedi ki:

    32 yaşındayım 15 yıllık tecrübeli şöförüm iş arıyorum 0530 7840333

  2. ibrahim yörükhan dedi ki:

    1985-2016 arasında zincir marketlerde kategori ve genel yönetim olarak çalıştım. Görüşmek isterim.

BİR YORUM YAZ