Öztuğ Otomotiv İş Başvurusu

Öztuğ Otomotiv, Bursa’da bulunan Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde 1990 yılında otomotiv sektörü üzerine hizmet vermek amacıyla kurulmuş tecrübeli bir markadır. Otomotiv sektörüne dayalı parçalar üzerine üretim sağlayan Öztuğ Otomotiv, yıllardır aynı kalite ve üretim hacmi sayesinde birçok müşteri referansına sahip firma değerine sahiptir. Faaliyetlerine aynı zaman’da beyaz eşya ve diğer endüstriyel sektörlere dayalı ürünlerin üretimleri ile başlayan Öztuğ Otomotiv, akabinde kauçuk, plastik, sac parçalar ve formlu tel üretimlerini de bünyesinde başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden bu yana başarılı faaliyetlerde bulunan firma, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuş ve yüksek kalite standartları altında üretimlerini son teknoloji cihazları ile üretmeye devam etmiştir.

Günümüzde dev modern mimari üretim tesisleri ve içerisinde barındırdığı ileri teknoloji üretim cihazları sayesinde kaliteli ürünlerin imalatını sergileyen Öztuğ Otomotiv, aynı zaman’da ÖZTUĞ A.Ş adı altında aparat, kalıp ve kontrol fikstürleri üzerine de parça üretimleri sergileyen bir marka değerine sahiptir. Yüksek üretim hacmi ve kaliteli ürün yelpazesi sayesinde müşterileri tarafından daima tercih sebebi olmakta olan dev firma, üretmiş olduğu ürünlerin satışını yaptıktan sonra da müşterilerinin daima yanında olmuş ve tüm teknik destek ihtiyaçlarını da başarılı bir şekilde sürdürmüştür. Bünyesinde barındırdığı deneyimli ve uzman personel kadrosu sayesinde başarılı bir grafik çizmeye devam eden Öztuğ, istihdam sağladığı çok sayıda personelleri ile ülke ekonomisine destek veren öncü firmalar arasında bulunmaktadır.

Öztuğ Otomotiv İletişim Bilgileri
Adres; Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi (HOSAB) 7. Cd. No.3 16370 Nilüfer BURSA

Öztuğ Otomotiv Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Öztuğ Otomotiv firmasında kariyer yapabilirsiniz. Öztuğ Otomotiv insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ