Öztek Tekstil İş Başvurusu

1982 yılında kurulan Öztek Şirketler Grubu’nun bir iştirakî olarak faaliyetlerine 1995 senesinde tekstil üzerine başlayan Öztek Tekstil, kurulduktan sonra yoğun bir müşteri kitlesine ulaştığından ötürü ana faaliyet işleyişi olarak şirket tarafından sermaye yatırımı yapılmış ve günümüzde dev bir marka halini almıştır. Kurulduğu günden bu yana sürekli aynı kalite kumaş ve özveri içerisinde sürdürülen üretim çalışmalarında müşteri memnuniyetini en ön safha da tutarak referans kitlesini yükselten Öztek Tekstil, Türkiye’nin yanı sıra aynı zaman’da Avrupa pazarında da kendini ispatlamış bir kuruluştur. Dünya’nın birçok büyük giyim markasının ürünlerinin üretimlerini sergileyen firma, yerli markalar üzerinde de birçok referansa sahip. Kaliteli işleyiş, müşterilerinin daima ilgi odağı olmuş olup, sürekli Öztek Tekstille çalışma olanağını tanımıştır.

Modern mimari tesislerinde en son teknolojik cihazlar ile üretimlerini sürdüren Öztek Tekstil, günümüzde güçlü bir müşteri kitlesine sahip öncü markalar arasında yer almaktadır. Türkiye ve Avrupa pazarında göstermiş olduğu kaliteli üretim işleyişlerinde daima müşterilerinin yanında olmuş ve kendilerine üstün kalite standartları çerçevesinde sağlamış olduğu üretimler doğrultusunda daima ön planda tutulan bir marka değerine sahip olmuştur. Trend ve en son modayı takip eden tasarım departmanı personellerince her sezon farklı model üretimleri sağlayarak insanların daha şık ve modern giyinmelerine olanak tanımış olup, birçok dev giyim markasına da farkını göstererek yerli bir marka olmanın gururunu yaşamaktadır. Bünyesinde barındırdığı birçok personele sağladığı istihdam doğrultusunda, ülke ekonomisine destek veren öncü ve örnek alınabilecek bir marka unvanına sahiptir.

Öztek Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Gültepe, Okul Sok. No:10, Kağıthane İstanbul

Öztek Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Öztek Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Öztek Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yeşim dedi ki:

    Designer olarak çalışmak istiyorum. Firmanıza işçi, eleman alımı var mı?

BİR YORUM YAZ