Öztan Hastanesi İş Başvurusu

Özel Öztan Hastanesi tamamen yerli sermaye ile 1988 senesinde Uşak’ta kurulmuş öncü bir sağlık kuruluşu olarak faaliyetlerini sağlıklı ve başarılı bir şekilde sürdürmektedir. İnsanların daha hijyenik ve daha kaliteli bir sağlık hizmeti almasına yönelik olarak faaliyetlerine başlayan Öztan Hastanesi, Ege Bölgesi’nin en kaliteli 4 özel hastanesi içerisinde yer almaktadır. İnsan sağlığını daima en üst seviye de tutmuş oldukları hizmet çerçevelerinde, hastaların daha rahat ve daha konforlu bir şekilde sağlık hizmetlerinden faydalanmaları için aralıksız olarak sağlık hizmetlerini sürdürmenin gurunu yaşamaktadırlar. En üst yönetici kadrosundan tüm çalışan personellerine kadar yenilikçi, kültürlü ve güvenilir bir güler yüz ile kalitesinden ödün vermeden yıllardır bölgenin sağlık sektöründe ki göz bebeği durumundadır.

Fiziki açıdan yetersiz olunan hastane kısımlarında modern bir yapıya gidilerek günümüzde 82 yatak kapasitesine ulaşmış olan hastane, aynı zaman’da modern mimari yapısı içerisinde barındırdığı ileri teknoloji cihazları ile sağlık hizmeti almak isteyen hasta ziyaretçilerine kaliteli ve hijyenik ortamlarda hizmet sunmaya devam etmiştir. Bölge’nin en iyi doktorlarını hastane bünyesine transfer eden Öztan Hastanesi, birçok ziyaretçisinin ilgisini çekmiş ve aynı zaman’da bu gidişata takriben tercih edilen bir hastane unvanına sahip olmuştur. Önce insan sağlığı sloganı ile yıllardır göstermiş oldukları kaliteli sağlık hizmetleri bünyesinde alanında birçok uzman doktor ve sağlık personelleri ile bölgenin sağlık ile ilgili tüm sorunlarına çözümler üretmektedir.

Öztan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No : 24, UŞAK

Öztan Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Öztan Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Öztan Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ