Özsüt İş Başvurusu

1938 yılında İzmir’in tatlı konusunda uzman bir isim olan Sefer Usta tarafından kurulmuştur. Gelen yoğun talepler ve ilgiden dolayı yıllarca hizmet verdiği tatlı sektörünü büyüterek Özsüt Muhallebicisi adlı fabrikayı açarak üretim kapasitesini yükseltmiş ve birçok kişiye bu muazzam tadı ulaştırmaya çalışmıştır. 1980 senesinde ise oğlu İbrahim URLULU tarafından alına şirket yönetimi ile ustaların birleşimi sayesinde bu harika tat tüm Türkiye’ye yayılarak herkesin beğenisini kazanmıştır. İlk şubesini 1991 senesinde İzmir Alsancak’ta açan Özsüt, akabinde gelen başarılar neticesinde 1996 yılında 6 farklı şubeye sahip olmuştur. Müşterilerin rağbet göstermesi ve daha fazla kitlenin bu tadı tatması adına 2012 senesinde toplam şube sayısı 50’e yükselmiş ve 2014 senesinde ise Azerbaycan’ın Bakü kentinde ilk şubesini açarak ilk yurtdışı tecrübesini gerçekleştirmiştir.

İlk etapta 16m2 alana sahip bir dükkan içerisinde 1938 senesinde başlayan macera ile günümüze kadar sürdürülebilir kaliteli üretim ve hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmüş ve günümüzde Türkiye’nin 46 kentinde bulunan 200’e yakın şubesi ile müşterilerine hizmetlerini sunmaktadır. Modern mimari yapısına sahip 10.000 m2 alan üzerine kurulan fabrika ve 500 m2’lik soğuk hava deposu ile birlikte ürünlerini taze ve hijyenik bir alanda üretim ve sevkiyat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden bu yana hep müşteri memnuniyetini ön safhada tutan Özsüt, günümüzde büyük bir marka değerine sahip olmaktadır. Aynı zaman’da 3.000 kişiden fazla personeline istihdam sağlayan marka, ülke ekonomisine de destek olmaktadır.

Özsüt İletişim Bilgileri
Adres; Acıbadem Caddesi, No: 97 Acıbadem Mahallesi, Kadıköy, İstanbul

Özsüt Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özsüt firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özsüt insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ