Özseçkin İş Başvurusu

1976 yılında hizmetlerine başlayan ve yıllar boyunca Özseçkin adı ile Türk halkının hizmetinde yer alan kuruluş 1993 senesinde yeni unvanı olan Özseçkin Otobüs İşletmesi Yapı Hafriyat Sanayi Limited Şirketi adı altında İzmir’de faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmiştir. Kuruluşundan bu yana güvenli taşımacılığın değişmeyen adresi olarak müşterileri tarafından sürekli ilgi ile karşılan şirket lojistik ve ulaşım sektöründe kalıcı bir marka değeri oluşturmuş ve aynı zaman’da hafriyat alanında da başarılar göstermiştir. Akabinde 2001 tarihinde ikinci bir isim değişikliğine giderek Özseçkin Otobüs İşletmesi Oto Kiralama Yapı Hafriyat Sanayi Limited Şirketi adını alarak gelişimlerine devam etmiştir.

Güler yüzlü personel kadrosu ve kendini sürekli geliştiren altyapısı sayesinde müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan iş ahlakı ile müşterileri tarafından sürekli tercih sebebi olmaktadır. Daima yeni model araçlar ile faaliyetlerini sürdüren Özseçkin, aynı zaman’da tam eğitimli personel kadrosu ile kusursuz ve hasarsız bir şekilde işleyişlerini sürdürmektedir. Öğrenci, özel sektör ve kamu sektörü taşımacılığı üzerine büyük referanslara sahip olan marka, bu uğurda yerli ve yabancı birçok dev marka ile aynı emsali taşıyan hizmet kapasitesi ile sürdürülebilir iş potansiyeli sergilemektedir. Çağdaş ve etik kurallara uygun bir şekilde vermiş olduğu hizmetler sayesinde sektörde köklü bir marka değerine sahip olan Özseçkin, insan hayatını önemseyen ve bu uğurda tüm çabalarını sarf ede bir hizmet ile müşterilerine güven sağlamaktadır.

Özseçkin İletişim Bilgileri
Adres; Akçay Caddesi No: 111 Gaziemir – İZMİR

Özseçkin Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özseçkin firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özseçkin insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Taner Deveci dedi ki:

  Karabaglar bozyakada ikamet ediyorum tum belgelerim tam e sinifi ehliyetim var tecrube var is ariyorum

 2. umut dedi ki:

  src 2 4 belgem var iş arıyorum

 3. mehmet dedi ki:

  E SINIFI EHLİYETİM VAR SRC 2 SRC 4 BELGEM VAR İŞ ARIYORUM 05379514716

 4. mehmet dedi ki:

  E sınıfı ehliyetliyim src 2 src 4 belgem var iş arıyorum 05379514716

BİR YORUM YAZ