Özşanal İş Başvurusu

1993 yılında İzmir’de ülkenin yetersiz teknoloji sektörüne hitaben kurulan Özşanal, günümüzde sadece Ege Bölgesi’nde toplam’da 24 farklı mağazaya sahip dev bir teknoloji satış markasıdır. Dünya’nın en kaliteli markalarını yıllardır bünyesinde tüketiciyle buluşturan Özşanal beyaz ev eşyaları, ev tekstili, mutfak aletleri, kişisel bakım ürünleri, mobilyalar,, motosiklet, akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve teknoloji alanına dayalı birçok ürünü bünyesinde perakende olarak satışını gerçekleştiren köklü bir marka değerine sahiptir. Kurulduğu günden bu yana kaliteli, orijinal ve garanti belgelerine sahip ürünlerin satışını gerçekleştiren Özşanal, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutacak hizmetler sunmaktadır. Ege Bölgesi’nde ki birçok mağazasını gün içerisinde binlerce kişi ziyaret etmekte olup bölgenin en büyük yerel sermayeli sektör markası olma yolunda faaliyetlerine devam etmektedir.

Yerli ve yabancı büyük markalara ait elektronik, cep telefonları, mutfak aletleri, beyaz eşya, mobilya, ısıtma ve soğutma cihazları, spor aletleri, ev tekstili, motosiklet ürünleri, kişisel bakım ve daha birçok kategoride bulunan 40.000’den fazla ürünle satışlarını başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Çok çeşitli emsali olmayan ödeme imkânları ile müşterilerine farklı ödeme alternatifleri sunan Öşanal, teknoloji sektörüne yapmış olduğu yüksek yatırımlar sayesinde her geçen gün daha da büyüyerek Türkiye geneline taşmayı planlamaktadır. Ülke ekonomisine de oldukça destek veren dev marka, aynı zaman’da birçok personel istihdam etmektedir.

Özşanal İletişim Bilgileri
Adres; Karacaoğlan Mah. 6165 Sk. No: 12/A Işıkkent, Bornova İZMİR

Özşanal Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özşanal firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özşanal insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ