Özpaş İş Başvurusu

Özpaş Marketler Zinciri, 1983 yılında küçük bir işletme olarak kurulmuş ve faaliyetlerine büyük hedefler amacıyla başlamış olan günümüz değerlerinde yüksek başarılı potansiyeli göstermiş bir marka değerine sahiptir. Güler yüzlü, dürüst ve hoş görülü personel kadrosu ile daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak göstermiş oldukları faaliyet doğrultusunda, daima ilgi çekmiş ve müşterileri tarafından tercih edilmiştir. Geniş ürün yelpazesi ile kırmızı et ve tavuk eti, meyve, sebze, taze gıda, kuru gıda, elektrikli ev aletleri, temizlik, züccaciye, kişisel bakım ürünleri ve daha birçok alana dayalı ürünleri ile kalitenin değişmeyen adresi olmuştur. Birçok kategoride müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını raflarında barındıran Özpaş Market, onlarca şubesi ile Sakarya’nın değişmeyen alışveriş merkezi markası konumundadır.

Uzman ve alanında tecrübeli personelleri doğrultusunda daima kaliteli ve sağlıklı ürünlerin bulundurulması ve aynı zaman’da bir süpermarket içerisinde bulunması gerekilen her ürünün var olmasına dikkat edilerek işlemesi müşterilerinin bir hayli ilgisini çekmekte. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren Özpaş Marketler Zinciri, var olan ürünlerinin yanı sıra aynı zaman’da stok dışı olmayan ürünleri de müşterilerinin istekleri üzerine temin edebilme potansiyeline sahip bir marka değerine sahiptir. Birçok çalışanına istihdam sağlayan Özpaş, hem Sakarya hem de ülke ekonomisine oldukça destek veren dev bir marka olarak başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Özpaş İletişim Bilgileri
Adres; Arabacıalanı Mah. Şehit Mehmet Karabaşoğlu Cad. No: 2 / A SERDİVAN / SAKARYA

0 264 2113100
bilgi@ozpasmarket.com

Özpaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özpaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özpaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ