Öznur Kablo İş Başvurusu

Öznur Kablo, 1989 yılında İstanbul’da %100 yerli sermaye ile kurulmuş ve günümüzde Türkiye’nin en önde gelen kablo markalarından biri olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren potansiyele sahiptir. Son teknoloji ile donatılan modern bilgi işlem departmanı ve otomasyon sistemleri sayesinde yıllık bazda yaklaşık 40.000 ton’dan fazla renkli ve natürel PVC granül üretimi gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra aynı zaman’da yıllık bazda 6.000 ton XLPE, 70.000 ton 8 mm elektrolitik bakır filmaşin ve 10.000 tona yakın HFFR malzemesi üretmektedir. Kuruluşundan bu yana kaliteli ve özverili bir şekilde yüksek miktarda üretim sergileyen Öznur Kablo, tüketiciye daima güvenli ürün üretimi konusunda kalitesinden ödün vermemiş dev bir markadır.

İnsana ve çevreye vermiş olduğu değerler neticesinde TS-ISO-EN 9000 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, TS-ISO-EN 14000 Çevre Yönetim Sistemi ve daha birçok önemli belgeye sahip olarak üretimlerini bu doğrultuda sürdürmektedir. Bu kalite belgeleri sayesinde daima müşterilerinin ilgisini çekmiş ve kalitesiyle sürekli tercih edilen bir marka değerine sahip olmuştur. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutacak şekilde hizmetlerini sergileyen Öznur Kablo, 1999 senesinde Çerkezköy’de bulunan 110.000 m2 açık alana yatırım yaparak bunun 20.000 m2 alanını kapalı olarak izolasyonlu kablo üretimleri üzerine çalışmaktadır. Türkiye’nin yanı sıra birçok Avrupa ülkesine de ihracat sağlayan marka, binlerce insana istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de destek olmaktadır.

Öznur Kablo İletişim Bilgileri
Adres; 2. Organize Sanayi Bölgesi Gaziosmanpaşa Mh. 5.Cad No:23 Çerkezköy Tekirdağ

Öznur Kablo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Öznur Kablo firmasında kariyer yapabilirsiniz. Öznur Kablo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ