Öznesil İş Başvurusu

Öznesil ilk olarak faaliyetlerine Öznesil Piliç adı altında 1969 yılında amatör olarak başladığı bu sektörde, 1981 yılında tamamen profesyonelleşerek etlik piliç üreten bölgeenin en iyi markası olmuştur. Tavukçuluk ile uğraşan bölge işletmecilerine profesyonel bir yapı ile civciv satarak tavukçuluk sektöründe ismini duyuran Öznesil, aynı zaman’da bölgenin tüm etlik piliç üretimlerini yaparak satışını gerçekleştiren köklü ve öncü bir marka rolüne sahip olmuştur. Gelen başarılar neticesinde 1997 senesinde kendi kesimi olarak faaliyet göstermiş olduğu broyler(etlik civciv) üretimine de başlayarak “Öznesil Piliç” adı altında temizlenmiş piliç eti üretimlerini sağlamıştır. Öznesil, kendi bütün entegrasyonunu tamamlamak adına 2003 senesinde piliç eti üretimini geliştirerek altyapısına yapmış olduğu yüksek yatırımlar neticesinde yem fabrikası ve kesimhane alanlarını inşa ederek büyüme evresine kavuşmuştur.

2004 yılında etlik piliç alanına dayalı büyük bir kitleye sahip olan Öznesil, bölgenin tüm çiftçileri ile anlaşarak kendi bünyelerine çalışmalarını sağlamış ve aynı zaman’da kendilerini de kalkındırarak hem kendini hem de çevresini büyük bir ilerleyişe götürmüştür. Tarım bakanlığından onaylı, kendi özel veteriner grubu sayesinde daima hijyenik ve kaliteli ürünlerin üretimi üzerine çalışan Öznesil, müşterilerinin ilgi odağı olmuş ve sürekli tercih edilen marka değerine sahip olmuştur. Günümüzde tüm Türkiye’ye etlik piliç, sucuk ve çeşitli ürünleri ile üretim sağlayan Öznesil, binlerce kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de oldukça destek veren bir kuruluştur.

Öznesil İletişim Bilgileri
Adres; 2. Organize Sanayi Bölgesi Daire: 10, Malatya

Öznesil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Öznesil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Öznesil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. genco tunç dedi ki:

    4 yıllık fakulte mezunu olup Batman ilinde ikamet etmekteyim 15 yıllık gıda sektöründe pazarlama geçmişim var enson leziz bakliyat firmasında 3 yıl bölge elemanlığı yaptım istenirse çalıştığım firmaların tümünü referans olarak gösterebilirim varsa bölge elemanı ihtiyacınız bu göreve talibim iletişim bilgilerim

BİR YORUM YAZ