Özler Lojistik İş Başvurusu

Özler Lojistik 1982 yılında taşımacılık sektörü üzerine faaliyet göstermek adına İskenderun’da kurulmuş sektörünün öncü markalarından biridir. 36 yıllık tecrübesi ile kalite ve güvenin adresi olan Özler Lojistik kalite, ciddiyetlik, pratik, kalıcı değer izi ve doğru iş planı ile daima müşterilerinin ilgisini çekmiş ve bu doğrultuda sürekli tercih sebebi olma halini almıştır. Nakliye alanına dayalı göstermiş olduğu hizmetler doğrultusunda lider konumda yer almak için var gücüyle işleyişleri sürdüren marka, gelen başarılar neticesinde kısa zaman’da büyüme evresine girerek başarılı bir iş potansiyeli sergilemiştir. C2 Yetki Belgesi’ne sahip marka aynı zaman’da birçok alana dayalı profesyonellik belgesine sahip güvenilir bir lojistik firmasıdır.

Son 10 yıl içerisinde doğal bir büyüme ile uzun yollar kat eden firma başarıların ardı ardına gelmesiyle faaliyetlerinde daha kaliteli ve özverili çalışmalar sergilemiş ve aynı zaman’da tüm şoförlerinin çeşitli mevzuat sertifikalarına sahip olmasını sağlamıştır. Mükemmelliğin adresi kıvamına gelen Özler Lojistik yıllardır göstermiş olduğu hizmetleri çerçevesinde kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini daima ön planda tutacak çalışmalar sergileyerek günümüze kadar değişmeyen bir başarı elde etmiştir. Faaliyetlerinde geniş ürün gamı ve insan gücü kalitesi ile müşterilerinin tüm soru ve sorunlarına çözümler üreterek yanlarında olmaktadır. Yüzlerce çalışanına istihdam sağlamış ve aynı zaman’da ülke ekonomisine de ciddi katkılarda bulunarak ekonominin gelişmesinde büyük bir katkı sağlamıştır.

Özler Lojistik İletişim Bilgileri
Adres; Güzelçay Mah. Ş. Pilot Teğmen Cahit Tütüncü Cad. No: 3 Akçay / İSKENDERUN

Özler Lojistik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özler Lojistik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özler Lojistik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ