Özlem Yem İş Başvurusu

Özlem Yem, 1980 yılında Ankara’da büyükbaş ve kanatlı hayvanların yem üretimi üzerine kurulmuş ve yıllarca hedefinden, kalitesinden ve hijyenlikten ödün vermeden başarılı bir şekilde yükselerek günümüze kadar değerini korumuştur. 10 yıllık bir üretim aşamasından sonra 1990 yılında büyükbaş hayvancılığa dayalı yem üretimini durdurarak sadece kanatlı yem üzerine üretimlerini sürdürmeye devam etmiştir. Modern mimari üretim tesisiyle başarılı bir şekilde sürdürülen yem üretimlerinin daha kaliteli bir yapı alması adına 1997 senesinde ISO-9002 Kalite Güvence Belgesi’ni alarak müşterilerinin ilgisini daha çok üzerine çekmiş ve böylelikle tercih edilen bir marka değerine de sahip olmayı başarmıştır.

1990 senesinde üretimini durdurduğu büyükbaş yem üreticiliğine 2003 yılında entegre süt işletmecili ile birlikte tekrar başlamış olup, bu her iki alanda da kaliteli işleyiş potansiyeli göstermiştir. 2005 yılı gibi kısa bir sürede büyükbaş yem üreticiliğinde, yıllardır sürdürdüğü kanatlı yem üreticiliği alanında ki kalitenin aynısını yakalayarak pazardaki saygınlığını korumuş ve büyüme evresini tamamlamıştır. 2010 yılında ise Avrupa’nın sektördeki en önemli Fransız markası olan Group Avril ile birlikte SANDER firması ile yapılan ortaklık neticesinde daha da büyüme göstererek Türkiye’deki öncü koltuğuna oturmuş ve ülkemizin yanı sıra tüm Avrupa’ya ihracatlar düzenleyerek ülke ekonomisine de büyük katkılarda bulunmuştur. Birçok personeli istihdam eden dev firma başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.

Özlem Yem İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Asfaltı 7.km SALİHLİ – MANİSA

Özlem Yem Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özlem Yem firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özlem Yem insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. nayim öngel dedi ki:

    Slm ozel guvenlik sertivikam war ise ihtiyacim war

BİR YORUM YAZ