Özkuruşlar İş Başvurusu

Özkuruşlar Gıda San. Tic. Ltd. Şti. 1990 yılları itibariyle sektöre ilk adımını küçük bir kobi işletim yeri ile başlatmıştır. 26 yıldır perakendecilik sektöründe devam eden hizmet kalitesini yerel marketler grubuyla çeşitlendiren Özkuruşlar Gıda San. Tic. Ltd. Şti, İstanbul ilinin farklı semtlerinde yerel marketler zincirini oluşturmaya ve kurmaya devam etmektedir. 26 yıllık perakendecilik sektörü süresince ikinci yerel işletme kurumunu Küçükbakkalköy semtinde kurduktan sonra Çekmeköy semtinde hemen sonrasında Kayışdağı’nda çeşitlendirmiştir. 2000’li yıllar süresince de 2005 yılı itibariyle Gülsuyu/Maltepe mağazasını sektöre kazandırmış ve hızla ve emin adımlara yükselen Özkuruşlar, Sarıgazi şubesini 2006 yılında, 2007 yılı başında Suadiye’deki ve Ümreniye’de ki şubelerini, 2008 yıllında da Üsküdar ve Yakacık mağazalarını açmıştır. Koşuyolu mağazasının açılışı 2009 yılının Şubat ayında gerçekleşmiştir. Yine aynı yılın Aralık ayında Göztepe şubesi hizmete açılmıştır. 2010 yılı Topselvi ve Şerifali şubeleri, 2011 yılında Uğur Mumcu ve Yenidoğan mağazalarıyla hizmet kalitesini daha da arttırmıştır. Kaliteden ödün vermeyen ve uygun fiyatlarla daimi olarak müşteri memnuniyetine hizmet edilmektedir.

Yukarıda bahsedilen niyet ve davranış tarzından dolayı Özkuruşlar Gıda San. Tic. Ltd. Şti’nin vazgeçilmez ve geniş bir kitleye sahip müşteri portföyü mevcuttur. Bizim için bir müşterinin memnuniyeti çok önemlidir. Bu vizyonumuz ve misyonumuz çerçevesinde etik değerlerinden ödün vermeden müşterilerin memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Özkuruşlar, “Kaliteyi takip edin, bize ulaşacaksınız” sloganıyla sağlam adımlarla yeni şubeleriyle de büyümeye ve hizmet etmeye devam etmektedir.

Özkuruşlar İletişim Bilgileri
Adres; Akyazılı Cad. No: 37 Kayışdağı İstanbul

Özkuruşlar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özkuruşlar firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özkuruşlar insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ