Özkaynak İş Başvurusu

Özkaynak, Türkiye’de daha kaliteli kaynak suyu ve mineralli kaynak suyu üretimlerinin gerçekleştirilmesi adına 1968 yılında kurularak faaliyetlerine o zamanın şartları doğrultusunda başarılı bir şekilde hedefinden hiç şaşmayarak günümüze kadar uzanan kalitenin adresi olmuştur. Gelen yüksek satış oranları ve akabinde takip eden üretim başarı potansiyeli sayesinde kısa sürede büyümeye giden marka, Bursa’da Özkaynak Mineralli Maden Suyu tesislerinin 1972 yılında açılışını gerçekleştirerek sektöründe ne denli bir büyüme gösterdiğini ortaya koymuştur. Modern mimari tesislerinde günümüzde son teknoloji cihazlar sayesinde işlemekte olan üretim faaliyetleri teknik altyapı, kalite ve güvenirlik alanında daima müşterilerinin olumlu görüşlerini almış olup, kurulduğu günden bu yana hep aynı özveri ve heyecanla işleyişine devam etmektedir.

Bursa’da açılan Mineralli Maden Suyu ile birlikte kısa süre içerisinde büyüme evresine ulaşan Özkaynak, Mineralli Maden Suyu ve Kaynak Suyu sektörlerinde önemli bir söz sahibi olmuş olup, 2003 senesinde Tekirdağ’da ki fabrikasının temellerini atarak 1 sene sonrasında hazır hale gelmesi ile birlikte 3. Bölge faaliyetlerine başlamıştır. Tekirdağ fabrikasında üretmiş olduğu “Özgü” markasına sahip Mineralli Maden Suyu ürünlerini tüm Türkiye’ye dağıtarak marka değerini yükselten Özkaynak, gelen bu başarıların ardından 2002 senesinde TÜV EN ISO 9001 2000 Sertifikasını almaya hak kazanarak kalitesini ve güvenirliğini belgelemiş dev bir marka halini almıştır. Birçok kişinin istihdam gördüğü Özkaynak, aynı zaman’da ülke ekonomisine de ciddi katkılarda bulunan bir kuruluştur.

Özkaynak İletişim Bilgileri
Adres; Çaybaşı Köyü, Osmangazi / Bursa
Tekirdağ Fabrikası: Gazhane Deresi Mevki Yeniçeşme Mah. Hoşköy Şarköy / Tekirdağ

Özkaynak Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özkaynak firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özkaynak insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ