Özkaymak İş Başvurusu

1960 yılında kara yolu üzerine faaliyet göstermek amacıyla kurulan Özkaymak, akabinde yük taşımacılığı üzerine de faaliyet göstermiş ve günümüz tarihine kadar konaklama tesislerine kadar birçok büyük proje ve atılımda bulunmuştur. 57 yıllık tecrübe ve uzmanlık arz eden işleyiş potansiyeline sahip Özkaymak sadece kara yolu seyahatlerinde günlük bazda 4.000’den fazla kişinin seyahat etmesine olanak tanımaktadır. Yıllarca taşımacılık sektöründe kalıcı bir iz bırakarak büyük bir marka değerine sahip olan Özkaymak daha 1974 yılında Konya şehrinin ilk belgeye sahip konaklama tesisi olan ve günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen Özkaymak Park Otel’i açarak turizm sektörüne büyük bir sermaye tesisi kurmuştur. Kısa süre içerisinde müşterilerinin ilgisi ile karşılaşan konaklama tesisi akabinde Kemer ve Alanya’da 4 adet 5 yıldızlı, 1 adet 4 yıldızlı, 5 turistik tesis, Antalya merkez’de kurulan dev konaklama tesisi ve Konya’da ki ikinci konaklama tesisi ile dev bir turizm işletmesi halini aldı.

Toplam’da 4.000’e yakın yatak kapasitesine ulaşan tesisleriyle konaklama zincirleri grubunda ilk on markanın içerisinde yer almaktadır. Konaklama ve seyahat sektörleri dışında sanayi alanına da adım atan Özkaymak, Türkiye’de 2 adet stratejik alanda önemli bir yere sahip olan krom-magnezit ve refrakter alanına dayalı üretim sanayisi kurarak başarılı bir ilerleme kat etmiştir. Hem Türkiye hem de dünya ekonomisine ciddi katkılarda bulunan Özkaymak, aynı zaman’da binlerce kişiyi istihdam eden dev bir markadır.

Özkaymak İletişim Bilgileri
Adres; Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali KONYA

Telefon: 444 42 06

E-mail : seyahat@ozkaymak.com.tr

Özkaymak Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özkaymak firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özkaymak insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ