Özkaya Tıp Merkezi İş Başvurusu

Özkaya Tıp Merkezi, modern mimari hizmet binası ve son teknoloji cihazlar ile donatılan altyapısı ile birlikte 2006 yılında Ankara’da kurularak kalite, güvenirlik ve hijyen nitelikli sağlık hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmek için faaliyetlerine başlayarak günümüze kadar değişmeyen kalitesi ve ilk günkü heyecanı ile dev bir sağlık kuruluşu olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Modern mimari binalarında tamamen hasta odaklı tasarlanan bina içi dizaynı ile dikkat çekilen bir görünüme sahipliği ile bilinmektedir. Türkiye’nin her bölgesinden ve her ilinden binlerce hastanın ziyaret ettiği Özel Özkaya Tıp Merkezi binasında yükse kalite erbabında sağlık hizmetleri ve güler yüzlü müşteri odaklı memnuniyet ilke edinmiş olup, hastaların devamlı tercih etmiş olduğu bir sağlık kuruluşu olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Hastane bünyesinde her biri kendi alanında uzman ve tecrübe sahibi 27 uzman doktorun bulunduğu işletmede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı, Dahiliye, Dermatoloji, Diyetisyen, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Psikolog, Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Rehabilitasyon, Fizik Tedavi, Radyoloji, Kardiyoloji, Ortopedi, Üroloji, Medikal Estetik ve Travmatoloji gibi birçok dalda hizmet veren profesyonel doktorlar bulunmaktadır. Aynı zaman’da son teknoloji tıbbi cihazlar ile donatılmış 1 lokal ve 2 adet genel ameliyathaneye sahip modern bir hastane yapısı ile 7/24 tüm Türkiye’nin sağlık hizmetlerini karşılayan dev bir sağlık kuruluşudur.

Özkaya Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Milli Müdafaa Caddesi No:16 Kat:1-2-3-4-5 (Güvenpark Dolmuş Durakları Karşısı) Kızılay / ANKARA

Tel: 0312 417 85 85

Özkaya Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özkaya Tıp Merkezi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özkaya Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ