Özkartallar İş Başvurusu

Özkartallar Şirket Grubu, Türkiye’nin birçok sektörde daha fazla büyümesi ve gelişmesi adına farklı tasarıma sahip projelerini faaliyete sokmak amaçlı 1986 yılında kurulmuş ve yoğun gayretler doğrultusunda çok kısa bir süre içerisinde büyüme evresine ulaşmıştır. Kaliteli işçiliği ve özverili çalışma işleyişi ile müşterileri tarafından ilgi ile tercih edilen Özkartallar, kurulduğu günden bu yana sürekli müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmuş ve akabinde başarılı bir müşteri referansı oluşturmuştur. İnşa ettiği birçok proje içerisinde insanların daha mutlu ve konforlu bir yapı içerisinde hayatlarını sürdürmelerini, aynı zaman’da inşa ettiği iş merkezlerinde personellerin daha rahat ve stabil çalışması adına modern mimari tasarımlarını kullanmıştır.

Yıllardır başarılı hizmetler sunan Özkartallar üstün organizasyon yeteneği ve kullanmış olduğu son teknoloji envanterler sayesinde inşa etmiş olduğu konut, toplu konut, alt ve üst yapılar, barajlar, yol, köprü ve inşaat alanına dayalı birçok projede başarılı bir şekilde anlının akıyla çıkmıştır. Türkiye’nin yanı sıra dünyanın birçok önemli ülkesinde de başarılı bir performans sergileyen Özkartallar, bir Türk markası olarak dünya’da prestijli bir marka değeri unvanına sahip olmuştur. Kalite sürekliliği ile işlerini sürdüren marka müşterileri tarafından sürekli övgüyle beslenmiş ve günümüzde binden fazla personel kadrosu ile başarılı inşaat alanları içerisinde bulunmuştur. Aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça destek veren dev firmalar arasında yerini her daim korumaya devam etmiştir.

Özkartallar İletişim Bilgileri
Adres; Cevizli Mahallesi Tugay Yolu Caddesi Ofisim İstanbul İş Merkezi B Blok No:20 / 80 Kat: 14 Maltepe – iSTANBUL

Özkartallar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özkartallar firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özkartallar insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ