Özkan Demir Çelik İş Başvurusu

1953 yılında Demir ve Çelik Sanayi üzerine faaliyet göstermek amacıyla projelendirilen Özkan Demir Çelik Sanayi toplam’da 100.000 m2 alan üzerine kurulmuş olup, yıllık bazda yaklaşık 600.000 tondan fazla üretim kapasitesine ulaşmıştır. 3 farklı haddehane üzerinden faaliyetlerini İzmir’de sürdüren Özkan Demir Çelik, yıllardır kalitenin ve güvenirliğin adresi haline gelmiş, müşterileri tarafından sürekli ilgi ile karşılanarak tercih edilen marka olmuştur. Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ödün vermeden işleyiş potansiyelini başarılı bir şekilde sürdüren marka, 2000 senesinden sonra ürün gamını geliştirmek ve daha fazla kalite sağlamak amacıyla 2001 senesinde köşebent üretimlerine geçerek adını piyasa da söz sahibi edecek bir büyüme evresine ulaşmıştır.

Akabinde gelen başarılar 2002 senesinde hafif seri çelik konstrüksiyon profilleri ve bir sene sonrasında 2003 tarihinde ise Hollanda profilleri serisi adı verilen ürün gamını, 2004 yılında IPE profilleri, 2007 senesinde ise ağır seri çelik konstrüksiyon profil üretimleri ve özel profil üretim ürün gamları ile piyasa da büyük bir söz sahibi olmuş olup, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’nın büyük ülkelerine de ihracatlarına başlamıştır. Tüm bunların yanı sıra kalitesini daha da arttırmak ve en küçük hataların bile giderilerek kusursuz bir üretim sağlamak amacıyla 1995 senesinde faaliyete giren Kalite Kontrol Laboratuvar Bölümü’nü faaliyete koymuştur. Bunun sayesinde üretimini yapmış olduğu ürünlerin son teknolojik cihazlar ile test edilerek hatalarını gidermek veya fiziksel bir sıkıntısı var ise sevkiyat dışı ürünlerin tekrar hammaddesine karar verilmektedir.

Özkan Demir Çelik İletişim Bilgileri
Adres; Horozgediği Köyü Sanayi Caddesi No:39 35800 Aliağa – İZMİR

Özkan Demir Çelik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özkan Demir Çelik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özkan Demir Çelik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ