Özhan Market İş Başvurusu

Özhan Market, ilk etapta Nevzat Özhan tarafından 1963 yılında küçük bir bakkal olarak hikayesi başlamış olup, günümüzde onlarca mağazası ile zincir kurmuş dev bir marka olarak faaliyetlerini kurulduğu o küçücük dükkandan bu yana aynı kalite ve özveri içerisinde sürdürmüştür. Akabinde çocukları ile ortak bir düşünce içerisinde olan Nevzat Özhan birlikte Bursa’ya taşınarak burada yer alan ilk ve tek yerel marketi açarak faaliyetlerini Bursa’dan sürdürmeye başlamıştır. Tamamen sermayesiz bir şekilde Bursa’da market açan Özhan Market, akabinde zor koşullarda temin ettiği bir minibüs ve terazi ile bakkallara kilo ile zeytin satmaya başlamıştır.

1980 yılında Mustafa Uluçay ile kurulan ortaklık neticesinde Cumhuriyet Caddesinde bulunan 30 m2 bir dükkan içerisinde atılımını yaptı. Farklı düşüncelere sahip iki ortağın ortak noktayı bularak şarküteri alanına dayalı hizmetleri de dükkan içerisinde vermeye başladılar. Akabinde gelişen olumlu işleyişler sonrasında bakkallara mal vererek gelişim gösteren iki ortak daha sonrasında ise toptancılara mal vermeye başlamıştır. Günümüzde kalitesinden ödün vermeyen Özhan Market, 30’dan fazla şubesi ile marketler zinciri kurarak Türkiye’ye hizmet vermekte. 1.000’e yakın personele sahip olan Özhan Market aynı zaman’da 7 farklı soğuk hava deposuna sahip olup, 5.500 m2 alanda lojistik merkezine sahip. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine sürekli kaliteli hizmetler sunan Özhan Market, aynı zamanda ülke ekonomisine de destek olmakta.

Özhan Market İletişim Bilgileri
Adres; Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi N 309. Sokak No: 2 Nilüfer / Bursa

Özhan Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özhan Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özhan Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ