Özgür Kablo İş Başvurusu

Özgür Kablo 2001 senesinde 15.000 m2 kapalı alan üzerine kurulan ve bu sektöre dayalı günümüze kadar başarılı bir performans sergileyerek çalışmalarını sürdüren kaliteli bir marka değerine sahiptir. Üretim yelpazesinde beyaz eşya, otomotiv, elektronik sektörüne dayalı kablo gruplama, kauçuk ve plastik parça üretimleri üzerine işleyiş göstermektedir. Kendi bünyesinde barındırdığı profesyonel AR-GE departmanı sayesinde tasarımdan imalata kadar tüm işleri kendi modern tesislerinde başarıyla sürdürmektedir. Modern üretim tesislerinde bulunan son teknoloji cihazlar sayesinde tam otomatik ve kontrollü kablo kesme sistemine dayalı üretimlerini ISO TS 16949:2002 Kalite standartlarına uygun bir şekilde sürdürmektedir. Müşterilerinin beklentileri üzerinde göstermiş olduğu iş potansiyeli sayesinde daima ön planda tutulan ve tercih edilen Özgür Kablo satış sonrasında da daima müşterilerinin yanında olmuş ve kendilerine yardımcı olmuştur.

Özgür Kablo, müşterilerine göstermiş olduğu ilgi ve alaka dışında aynı zaman’da daha kaliteli ve yeni tasarım ürünlerini müşterilerine başarılı bir şekilde sunmak adına sektörüne dayalı gerçekleştirmiş olduğu yüksek yatırımlar doğrultusunda son teknoloji cihazlar eşliğinde üretimlerini başarılı ve kaliteli bir yapıda sürdürmeye devam etmektedir. Üretim makineleri dışında insanı alana yönelik birçok çalışmalarda düzenleyen Özgür Kablo, istihdam etmiş olduğu personelleri ile birlikte daha fazla bilgi ve tecrübe edinme amaçlı sürekli eğitime tabi tutulan bir disiplin anlayışına sahiptir. Günümüzde birçok kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine destek olan Özgür Kablo, başarılı bir şekilde faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Özgür Kablo İletişim Bilgileri
Adres; İsmail Sarıgözoğlu Cad. No:7 Dördüncü Kısım, Organize Sanayi Bölgesi 45030 / Manisa

Özgür Kablo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özgür Kablo firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özgür Kablo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Yaşar dedi ki:

    Fabrika tecrübem var vardiyalı clisirim

  2. Yaşar dedi ki:

    Turgutludayim is arıyorum

  3. Gürkan dedi ki:

    Is ariorm yardımcı olurmanz

BİR YORUM YAZ