Özgün Matbaa İş Başvurusu

Özgün Matbaacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. adıyla 1979 senesinde yayıncılık ve matbaacılık üzerine faaliyetlerine başlayan firma akabinde 1983 senesinde Bilim ve Kültür Yayınları LTD ŞTİ, 1992 yılında Örgün Matbaacılık-Yayıncılık, Reklam ve Pazarlama Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. markalarını bünyesine katmıştır. Gelen başarılar neticesinde 1994 yılında Özgün Medya, 1997 yılında Fırat Yayıncılık ve İlke Basım, 2002 yılında Ankara Hitit Basım, 2005 yılında Doku Yayıncılık, 2007 yılında Özgün Çağdaş Eğitim ve Sağlık Ürünler Sanayi Ticaret A.Ş. markalarını da bünyesine katarak günümüzde Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli matbaacılık markası olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Günümüzde her biri farklı prestij değerine sahip fakat tek çatı altında faaliyet gösteren değerli marka kuruluşların uzmanlık ve tecrübe niteliklerini yüksek seviyede tutan kaliteli iş potansiyeli ile müşterilerinin daima tercih sebebi olmuş ve aynı zaman’da kalitenin de güvenilir adresi haline gelmiştir. Kurulduğu günden ve bünyesine yeni markaları kattığından bu günlere kadar sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutan faaliyetler göstermektedir. 2002 senesinde şirket grubunun büyümesi ve yoğun bir iş siparişinden ötürü Ankara Polatlı’da bulunan 117.500 arazi üzerine 13.500 m2 kapalı alan üzerine dev bir tesis kurmuştur. Uluslar arası kalite standartları düzeyince matbaacılık sektörüne yeni bir soluk getirmiş ve birçok kişiyi dev tesislerinde istihdam sağlayarak ülke ekonomisine ciddi katkılarda bulunmuştur.

Özgün Matbaa İletişim Bilgileri
Adres; Ankara – Eskişehir Karayolu, 52. Km Temelli Belediyesi – Polatlı / ANKARA

Özgün Matbaa Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özgün Matbaa firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özgün Matbaa insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ