Özgün İnşaat İş Başvurusu

1993 yılında kurulan Özgün İnşaat, Özgün Grup Şirketi tarafından bünyesinde barındırılan en eski şirket kolu olarak faaliyetlerini günümüze kadar aralıksız ve güvenli bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin yanı sıra birçok dünya ülkesine de hizmetlerini taşımış ve bu işleyiş doğrultusunda büyük başarılara imza atmıştır. Ağırlıklı olarak ülkemizde ve dünya çapında tünel inşaatları üzerine faaliyetler gösteren Özgün İnşaat, alanında uzman ve kaliteli bir marka değerini müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Yoğun talep ve ilgi üzerine son zamanlarda konut, otopark ve birçok inşaat alanına yönelik projeler üzerine de faaliyet göstermektedir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip olmasının yanı sıra aynı zaman’da Türkiye Müteahhitler Birliği üyesi olarak sektörün kalıcı markalarından biri olmuştur.

İstanbul’da bulunan tüm metroların büyük bir bölümün yapımında pay sahibi olan Özgün İnşaat, İstanbul metro tünellerinin inşaatında yüksek kalite ve işleyiş potansiyeli sağlayacak malzemeler kullanmış olup bu büyük referanslar sayesinde ülke genelinde birçok tünel ve diğer inşaat alanlarına dayalı projelere imzasını atmıştır. Çin’in CCECC, Portekiz’in TEXEIRA DUARTE, İspanya’nın ENYSE ve Cezayir’in ETRHB gibi dünya devleriyle iş ortaklığı yapmaktadır. Irakta yapmış olduğu üst ve alt geçitler sayesinde de tanınan marka birçok dünya ülkesinde göstermiş olduğu faaliyetler doğrultusunda binlerce kişiye istihdam sağlayarak hem Türkiye hem de dünya ekonomisine destek veren öncü markalar arasındadır.

Özgün İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Gayrettepe Mahallesi Gönenoğlu Sok. No: 7 PK: 34349 Beşiktaş İstanbul

Özgün İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özgün İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özgün İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. murat canruh dedi ki:

    Beton pompa oparatörü. murat canruh kulandığım mobil Beton pompası markaları ” SCHWING . PUTZMEISTER . CİFA . SERMAÇ . JUNJIN ZOOMLION . RAYİK ” mobil .. beton pompasında . 26 . yıl çalıştım ” ayrıca sabit yer beton – pompasını kulaniyorum . Sürücü belgem var E sınıfı. İş makinası kulanma belgesi var. G. sınıfı. ayrıca ” forklif hiyap kullanırım. Ağır vasta şöförüyüm. Rusiyada – 12 – yıl çalıştım ” kontek inşaat;ta . moskova da kalingırat ta hanti mansiskide noyabriskide çalıştım – Cenk inşaat;ta – sent petresburg ta . 2 . yıl ekipbaşı olarak çalıştım . Antyapı inşaat ta moskovada çalıştım. Esta inşaat;ta soçi ,de rostof ta gırasnodar da çalıştım. Libiya da STFA inşaat;ta ve Dubai de çukurova baytur inşaat ta çalıştım. Türkiyde – 14 – yıl inşaat şirketlerin de ve hazır beton şirketlerinde çalıştım ..KUS. VE. SEMİNERLER ” Tatmak . aş . gayrettepe . istanbul .da putmayster Beton pompası servisinde mekanik kursu ve seminerini iki ay gördüm çalıştım. ” ayrıca . Teknika . aş . dolapdere de istanbul da şchwing .Beton pompası . servisinde .6. ay mekanik kursu gördüm çalıştım. bu kurslara. 1992. yılında. mesa inşaat tarafında gönderildim. gördüğüm kurs sayesinde meslek hayatımda çok başarılı oldum. beton pompa ” arzalar. .konusunda .ustayım.. arzayı kendim giderebiliyorum ,, hertürlü arzadan anliyorum .. bozulan mekanik parçaları tamirini kendim yapıyorum ” ihtiyaç duyduğum. mekanik yedek parçaları katolok üzerinde siparişini yapıyorum mekanik konusunda ustayım . oto eletirik konusunda tercübeliyim . yurtdışı işi ariyorum .

  2. serkan sarıca dedi ki:

    elektirik kaynakçısıyım işe ihtiyacım var cezair şantiyenizde çalışmak istiyorum daha önce gittim cezairde çalıştım yurt dışı tecrübem var şantiyenizde arkadaşım var muhsin karayusuf oglu numaram 05079993723 yardımcı olursanız sevinirim saygılar

BİR YORUM YAZ