Özgörkey İş Başvurusu

Özgörkey 1951 yılında kurulan ve farklı alanlara yönelik faaliyetler üzerine kurulmuş dev bir tesise sahip kuruluştur. 1968 yılından 1998 yılına kadar The Coca Cola Company ürünlerinin üretim, pazarlama, satış ve dağıtım alanına dayalı hizmetlerini sunmuş göstermiş olduğu başarılı bir grafik sayesinde müşterilerinin daima tercih sebebi haline gelmesini sağlamıştır. Coca Cola markası üzerine yürütmüş olduğu faaliyetler zamanında Akdeniz ve Ege bölgelerinde toplam’da 3 fabrika, 1 adet depo ve 1 adette hizmet binası inşa ederek büyüme evresini tamamlamış, 1991 senesinde Romanya’nın Constanta ve Galati şehirlerinde iki farklı Coca Cola üretim fabrikasını faaliyete sokmuştur.

Tüm Türkiye genelinde ki Coca Cola operasyon işlemlerini tek bir çatı altında toplayarak büyük bir ortak kuruluşa imza atan Özgörkey markası, 1998 senesinde gerçekleştirmiş olduğu bu atılım ile birlikte 31 yıllık Coca Cola üretim alanı dayalı hizmetlerini dondurulmuş gıda alanına taşımış ve edindiği tüm ticari ve üretim tecrübelerini 1998 yılında İzmir Torbalı’da bulunan farikasının inşasını tamamlayarak yatırımlar sağlamıştır. Torbalı’da sahip olduğu 1.000.000 m2 arazi üzerine kurmuş olduğu 85.000 m2 kapalı alana sahip tesisleriyle Türkiye’nin en kaliteli ve en modern dondurulmuş gıda tesisi unvanını almıştır. Birçok kalite ve güven belgesine sahip marka binlerce kişiye istihdam sağlayan ve aynı zaman’da ülke ekonomisine destek olan dev bir marka niteliğine sahiptir.

Özgörkey İletişim Bilgileri
Adres; Kazımdirik, Üniversite Cd. No:66, 35100 Bornova İzmir

Özgörkey Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özgörkey firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özgörkey insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ