Özel Versa Hastanesi İş Başvurusu

Özel Versa Hastanesi Nevşehir’de hastalarına hizmet vermektedir. Tam adresi ise; Güzelyurt Mahallesi Ürgüp Caddesi No: 43, Nevşehir’dir. Hastaların Özel Versa Hastanesi’ne ulaşmak için aramaları gereken numara ise; 0214 00 70’dir. Hastane 2008 yılında hastalar için hizmet vermeye açılmış olup, açıldığı günden beri hastalar için tedavide fark yaratıp, kendi alanında prestij elde etmiştir. Hastanenin hastaların teşhisinde ve de tedavi süresince kullandıkları bütün cihazlar ve makineler dünya tarafından onaylı ve de son teknolojiyle donatılmış cihazlardan oluşmaktadır. Özel Versa Hastanesi’nin hastalarına sundukları hiçbir hizmette sıkıntı yoktur. Yerleşkesi konumuyla 51 yatak kapasitesine sahiptir. 4 adet tam teçhizatlı olarak donatılmış ambulansı bulunmaktadır. 6 adet ameliyathanesi bulunmaktadır bunların dördü normal ameliyathaneler diğer ikisi ise kadın doğumhaneleridir.

Hastanenin vizyonu ise oldukça açıktır. Bilimsel kurallara uymak, dünyada olan biten son teknolojiyi yakalayıp, bu teknolojiyi hastane standartlarına uygulayabilmektir. Ayrıca hastanenin birbirinden farklı E-Hizmetleri vardır. Bunlar ise; E-Bebek, E-Randevu, Lab.Sonuç, İnsan Kaynakları ve de öneri ve şikayet bölümleridir. Hastanenin anlaşmalı olduğu hem devlet kurumları hem de özel kurumlar vardır. Devlet kurumları ise, SGK, SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı’dır. Anlaşmalı olduğu özel kuruluşlar ise şunlardır; Koç Allianz, Portclinic, bu ikisi yurt içidir. Diğer yurt dışı anlaşmalı olduğu kuruluşlar ise şunlardır; Marm Assistance, Adac Plus, Euro Center, Axa Oyak ve de Coris Turkey’dir.

Özel Versa Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Güzelyurt Mahallesi Ürgüp Caddesi No : 43 NEVŞEHİR

Tel: 0384 214 32 32

Eposta: info@versahastanesi.com.tr

 

Özel Versa Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özel Versa Hastanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özel Versa Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ