Özel Vefa Hastanesi İş Başvurusu

Özel Vefa Hastanesi Manisa’nın Soma ilçesine bağlı olan Hamidiye Mahallesi Vefa Sokak No:4’de kurulmuş olan özel bir hastanedir. Özel Vefa Hastanesi’nin hastaları için verdiği randevu ve danışma numarası ise 444 24 21’dir. Özel Vefa Hastanesi’nin 22 tane hizmet verdiği birimi bulunmaktadır. Bu birimler ise; Kulak-Burun-Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Kadın Hastalıkları, Çocuk Sağlığı, Fizik Tedavi, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, Diş, Radyoloji, Beyin Cerrahi, Dahiliye, Beslenme ve Diyet, Enfeksiyon, Göz, Nöroloji, Psikoloji servisi, Dermatoloji, Acil, Göğüs Hastalıkları, Biyokimya, Anestezi ve Reanimasyon birimleridir. Ve bu birimler hastalara birbirinden değerli ve kıymetli sağlık personelleri tarafından hizmet vermektedirler.

Özel Vefa Hastanesi’nin misyonu gayet açıktır. Hasta haklarına saygılı, sağlık etiğine uygun ekibiyle, , insan hayatının önemine değer verip, sağlığı her şeyin üzerinde tutan her biri birbirinden profesyonel olan ekibiyle hastalara hizmet vermektedir. Hastası her ne durumda olursa olsun doğru teşhis ve tedavi sözü verir Özel Vefa Hastanesi. Buna ek olarak, kendi vizyonu ve misyonuna inanarak her zaman verdiği tedaviyi daha ileri götürmeyi kendine görev bilmiştir. Hasta Haklarına da ayrı önem vermektedir. Dil, ırk, din ayrımı yapmadan her insana aynı hizmeti veren kuruluş, her zaman hastanın taleplerini ve beklentilerini karşılamaya çalışmaktadır. Ayrıca hastalar eğer kendilerine hizmet veren sağlık personellerini beğenmezlerse, hiçbir açıklama yapmadan sağlık personellerini değiştirme haklarına sahiptirler.

Özel Vefa Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Hamidiye Mahallesi, Vefa Sok No:4, Soma Manisa

Özel Vefa Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özel Vefa Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Özel Vefa Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ