Özel Çağsu Hastanesi İş Başvurusu

Özel Çağsu Hastanesi Bolu’da ilk açılan Özel hastanesidir. 64 yatak kapasitesi ve 200’ün üzerinde personeli ile 2007 senesinden bu yana hastanelerine hizmet veren bir kuruluştur.

Kurulduğundan bu yana geçen sürede büyük başarılara imza atan kadrosu Bolu halkına hayranlık yaratmayı hiç bir zaman bırakmadı. Her zaman hasta memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışan Özel Çağsu Hastanesi hasta yakınlarına da önem vermektedir. Hastalarına olduğu kadar personeline de çok dikkat gösteren Çağsu Hastanesi çalışanların eğitimlerini ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmaktadır.

Dürüstlük , takım çalışması, mükemmellik, liderlik, hasta ve çalışan memnuniyeti, güler yüze her zaman değer veren ve bunun için çalışan Özel Çağsu Hastanesi 38 uzman doktoru ile 24 ayrı dalda hizmet vermeye devam etmektedir. Çağsu Hastanesi’nde insan sağlığı ve önemli çok önemli bir yere sahiptir. İyileştirici sağlık hizmeti örnek alarak tıbbın sunduğu bütün imkanlardan faydalanarak hastalarını memnun etmeye çalışır. Özel Çağsu Hastanesi kendilerini mesleklerine adamış yetenekli insanları önemseyen ekip ruhu ile çalışabilecek sorumluluk sahibi personel ile çalışmayı sağlayarak mükemmelliği hastalarına yaşatıyor. Özel Çağsu Hastanesinin hedefleri arasında güvenilir, çağdaş, ekonomik,hızlı ve kaliteli olmak hasta güvenliğini üst düzeyde sağlamak, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak hedefleri arasındadır. Basında’da önde olan Özel Çağsu hastanesi bir çok ameliyati ile kendisinden bahsettirmeye devam ediyor.

Özel Çağsu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Sağlık Mahallesi Dodurga Caddesi No:62 BOLU

Tel: 0374 215 84 84

E-posta: cagsu@cagsu.com

Özel Çağsu Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özel Çağsu Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Özel Çağsu Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ