Özege Tütün İş Başvurusu

Öz Ege Tütün Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1937 yılında tütün sektörüne dayalı olarak işlenen alım ve işlenmiş tütün ihracı üzerine faaliyetlerine başlayan köklü bir kuruluştur. Yıllardır işlenmiş olan tütün maddelerinin çeşitli ülkelere ihraç eden firma kalitesinden ödün vermeden yıllardır başarılı bir şekilde bu işleyişi devam ettirmiş olup, günümüzde gayrimenkul tütün alımında lider bir marka rolündedir. Kurulduğu günden bu yana tütün alanında kaliteli ve özverili bir şekilde üretimlerini sürdürmüştür. Firma gelen yüksek başarılar neticesinde 1960 senesinde kurulan ÖZGENER Tütün markası ile birlikte %50/%50 ortaklık üzerine yeni bir oluşum marka üzerine yoğunlaşarak 1996 yılında İzmir’de tek çatı altında kurulmuş ve faaliyetlerini günümüze kadar istikrarlı bir şekilde devam ettirmiştir.

20 yıllık bir ortaklık içerisinde sorunsuz ve kaliteli bir şekilde devam eden işleyiş faaliyetleri akabinde getirdiği başarılar ile Türkiye’nin yanı sıra, birçok dünya ülkesine ihracatlar yaparak adını Avrupa pazarına da taşımış oldu. Kurulan ortaklığın vermiş olduğu maddi ve manevi güç potansiyeli 2003 senesinde kendilerine BVQI, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi alanlarında belgeye sahip olmuşlardır. Modern işleyiş binalarında tamamen hijyenik ve düzenli balya dizimi ve profesyonel düzen çerçevesinde müşterilerinin ilgi odağı olan ÖZ-EGE, aynı zaman’da çok sayıda kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine oldukça ciddi destekler veren bir kuruluştur.

Özege Tütün İletişim Bilgileri
Adres; Bige Özgener Cad. No:4, 35860 Torbalı İzmir

Telefon: 0232 853 2434
E-posta: info@ozege.com

Özege Tütün Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özege Tütün firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özege Tütün insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ