Özefe Güvenlik İş Başvurusu

Öz Efe Güvenlik ve Koruma Hizmetleri 2005 yılında güvenlik üzerine faaliyet göstermek amacıyla Aydın’da kurulmuş önemli bir marka değerini taşımaktadır. Her sene birçok kişiyi özel olarak güvenlik alanına dayalı bir şekilde eğiterek Ege Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesine güvenlik personeli hizmetleri sunmaktadır. Seçkin devlet kurumları ve özel sektöre alanlarına güvenlik ve koruma hizmetleri sunan Öz Efe, bünyesinde bulunan özel güvenlik personellerini eğitimlerine tabi tutmaktadır. Takriben insan hayatını önemseyen ve bu doğrultuda onların güvenliğini en üst düzeyde sağlayacak personellerin eğitimini sonlandırarak günümüzde devlet kurumları, özel hastaneler, özel şirketler, alışveriş merkezleri ve daha birçok alanda faaliyet gösteren yapılarda güvenliği sağlamaktadır.

Öz EFE, dış ve iç tehditlere karşı insanların hayatını korumaya ve aynı zaman’da maddi olarak ta bulunan mal varlıklarının güvenliğini sağlamak amacıyla görevlerini başarılı bir şekilde sürdüren 20 yıla aşkın güvenilir bir firma olarak yoluna devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana müşterileri tarafından yıllardır sürekli ilgi ve tercih sebebi olmasının sırrı ise, işini severek yapan ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra çevresinde bulunan kişi/kişilerin tüm güvenliğini başarılı bir şekilde sağlamasına bağlıdır. Kalitesinden ödün vermeden yıllardır sürdürülebilen iş potansiyeli ile birçok alanda faaliyet gösteren Öz EFE, bünyesinde yetiştirdiği birçok güvenlik personeline istihdam sağlamış ve aynı zaman’da ülke ekonomisine destek vermiş bir markadır.

Özefe Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Güzelhisar Mah. 32 Sok. 27/1 Efeler AYDIN

Özefe Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özefe Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özefe Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yeter dedi ki:

    kimligimi aldim iş arıyorum güvenlik işi

BİR YORUM YAZ